Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ХОЛОДНОЇ ЛИСТОПРОКАТКИ НА БЕЗПЕРЕРВНИХ СТАНАХ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ХОЛОДНОЇ ЛИСТОПРОКАТКИ НА БЕЗПЕРЕРВНИХ СТАНАХ

Назва:
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ХОЛОДНОЇ ЛИСТОПРОКАТКИ НА БЕЗПЕРЕРВНИХ СТАНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОРИСОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 621.658.012.531
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ХОЛОДНОЇ ЛИСТОПРОКАТКИ НА БЕЗПЕРЕРВНИХ СТАНАХ
05.13.07 - автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Донецьк–2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Бессараб Володимир Іванович,
завідувач кафедри “Автоматика і телекомунікації”
Донецького національного технічного університету МОН України, м. Донецьк
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Святний Володимир Андрійович,
завідувач кафедри "Електронні обчислювальні машини"
Донецького національного технічного університету МОН України, м. Донецьк;
доктор технічних наук, професор
Зайцев Вадим Сергійович,
професор кафедри "Автоматизація технологічних процесів і виробництв" Приазовського державного технічного університету МОН України,
м. Маріуполь
Провідна установа: Державна науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики”
МПП України, м. Київ
Захист відбудеться 8 червня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 8, ауд. 704.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 2.
Автореферат розісланий 6 травня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К11.052.03
кандидат технічних наук, доцент Г. В. Мокрий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реконструкція цехів безперервної холодної листопрокатки з метою виробництва продукції, що задовольняє сучасним вимогам автомобільної, електротехнічної, харчової, машинобудівної, електронної й інших галузей народного господарства, є найважливішою задачею металургійної промисловості України. Модернізація безперервних прокатних станів дозволить українським підприємствам ефективно конкурувати зі світовими виробниками, що особливо актуально при членстві України у ВТО, тому що значення якості продукції на зовнішніх ринках під впливом розвитку технологій неухильно зростає.
У даний час сформовані устояні напрямки в області удосконалення механічного обладнання прокатних станів, спостерігається певний прогрес у розвитку технологій його виробництва. Разом з тим фахівці в області прокатки сьогодні визнають незаперечним той факт, що без ефективної системи автоматичного управління прокатним станом одержати якість металевого листа, що задовольняла б сучасним вимогам, неможливо. Це, у першу чергу, пов'язано з необхідністю узгодження роботи декількох клітей, що впливають одна на іншу через металеву штабу.
Значний прогрес у розвитку систем управління прокатними станами досягнуто завдяки дослідженням Богаєнка, Брайтона, Дружиніна, Кузнєцова, Тимошенка, Едвардса і багатьох інших фахівців.
Однак модернізація систем автоматичного управління безперервною прокаткою на базі удосконалення алгоритмів управління залишається істотним резервом у забезпеченні найвищих техніко-економічних показників листопрокатного виробництва. Складність і багатозв’язність даного об'єкта управління визначають різноманітність підходів до його математичного опису і управління, а прогрес у даних питаннях можливий тільки на базі аналізу наявних рішень. Цей факт приводить до того, що ряд українських металургійних працюють над удосконаленням систем автоматичного управління безперервними станами холодної прокатки підприємств із залученням закордонних фірм. Однак, усвідомлюючи залежність від розробок закордонних фахівців і внаслідок дорожнечі їхніх послуг, багато українських підприємств удосконалюють виробництво на базі розробок вітчизняних фахівців. Це визначає актуальність робіт зі створення нових систем автоматичного управління процесом холодної прокатки на базі останніх досягнень теорії прокатки і теорії оптимального управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ХОЛОДНОЇ ЛИСТОПРОКАТКИ НА БЕЗПЕРЕРВНИХ СТАНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок