Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ТВАРИННОГО СВІТУ ТА РОЛЬ МІЛІЦІЇ У ЇЇ ЗДІЙСНЕНІ

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ТВАРИННОГО СВІТУ ТА РОЛЬ МІЛІЦІЇ У ЇЇ ЗДІЙСНЕНІ

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ТВАРИННОГО СВІТУ ТА РОЛЬ МІЛІЦІЇ У ЇЇ ЗДІЙСНЕНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,69 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Pозділ 1 Загальна характеристика адміністративно-правової охорони тв
аринного світу


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
КНИШ Валентин Іванович
УДК 351.765
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ТВАРИННОГО
СВІТУ ТА РОЛЬ МІЛІЦІЇ У ЇЇ ЗДІЙСНЕНІ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ, МВС України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Комзюк Анатолій Трохимович,
Харківський національний
університет внутрішніх справ,
начальник кафедри адміністративного права та процесу.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Коломоєць Тетяна Олександрівна,
Запорізький національний університет,
декан юридичного факультету;
кандидат юридичних наук, доцент
Синявська Олена Юхимівна,
Харківський національний
університет внутрішніх справ,
доцент кафедри адміністративної діяльності
органів внутрішніх справ.
Провідна установа: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ,
кафедра адміністративного права,
МВС України (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 8 травня 2007 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий 6 квітня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Литвинов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення екологічної безпеки та підтримання екологічної рівноваги є надзвичайно важливими проблемами глобального масштабу, тому охорона довкілля, особливо в умовах бурхливого розвитку промисловості, транспорту, сільського господарства, росту різноманітних матеріальних та культурних потреб суспільства стає однією з провідних функцій Української держави. Особливого значення ця функція набуває тепер, коли Україна тільки починає свій розвиток як незалежна держава. Адже нестабільний економічний стан країни та існуючі в законодавстві проблеми створюють передумови для хижацького використання природних ресурсів. Високий рівень суспільної потреби в цінних продуктах харчування, великий попит на них, зростання обсягів промислового виробництва, забруднення водойм, вирубка лісу, браконьєрство – все це призводить до зменшення ресурсів тваринного світу, зниження інтенсивності його природного відтворення.
Подібна ситуація вимагає від суспільства та держави використання усіх існуючих правових засобів впливу на суспільні відносини, які виникають під час втручання людини в навколишнє природне середовище, проведення заходів, спрямованих на збереження, відтворення та раціональне використання об’єктів тваринного світу. На перший план при цьому, поряд з кримінально-правовими та цивільно-правовими, виходять й адміністративно-правові методи як система засобів впливу на суспільні відносини у сфері регулювання та охорони об’єктів тваринного світу. Відтак виникає потреба у проведенні комплексних наукових досліджень системи адміністративно-правових засобів охорони об’єктів тваринного світу, проблем їх нормативного закріплення та практичного використання. Разом з тим питання адміністративно-правової охорони тваринного світу в нових економічних, політичних та правових реаліях сучасності в адміністративно-правовій науці досліджені ще недостатньо.
Таким чином, необхідність посилення правової охорони тваринного світу, осмислення місця та ролі адміністративно-правових засобів у її здійсненні, недостатня розробленість відповідних теоретичних положень та ряд проблем у практиці природоохоронної діяльності різних суб’єктів, зокрема міліції, обумовлюють актуальність обраної теми дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ТВАРИННОГО СВІТУ ТА РОЛЬ МІЛІЦІЇ У ЇЇ ЗДІЙСНЕНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок