Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,13 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТРИФОНОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
УДК 330.322.4:622.012.2
УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Саллі Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ),
завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Кабанов Анатолій Іванович,
заступник директора з наукової роботи
підприємства “Відділення вугілля, горючих
сланців і торфу Академії гірничих
наук України” (м. Київ);
кандидат економічних наук
Пасічник Наталя Вячеславівна,
доцент кафедри економіки, організації та
управління підприємствами Криворізького
технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Кривий Ріг).
Провідна установа: Донбаський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України
(м. Алчевськ), кафедра економіки і управління
Захист відбудеться “5” жовтня 2006 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19, ауд. 10/409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий “1” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дереза В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з передумов сталого розвитку національної економіки є ефективне використання наявних ресурсів на всіх стадіях промислового виробництва. Неефективна робота багатьох підприємств вугільної промисловості, яка є базовою для інших галузей та стратегічною з погляду енергетичної безпеки держави, знижує ефективність функціонування економіки України в цілому.
Реструктуризація шахтного фонду повинна забезпечити при мінімальній кількості шахт максимальну концентрацію виробництва й високу ефективність працюючих вуглевидобувних підприємств. Однією з її центральних проблем в умовах обмеженості інвестиційних коштів залишається забезпечення адресності інвестування в просте і розширене відтворення виробничої потужності. Дотримання принципів адресного інвестування дозволить підвищити рівень освоєння виробничих потужностей та здійснити модернізацію перспективної групи шахт, що мають значний потенціал та добрі шанси залишитися конкурентоспроможними.
Проблемами управління виробничими ресурсами та параметрами роботи гірничих підприємств, інвестування в просте й розширене відтворення у вугільній промисловості займалися багато вітчизняних і російських учених: Амоша О.І., Астахов О.С., Бурчаков О.С., Галушко О.С., Кабанов А.І., Нейенбург В.Є., Пасічник Н.В., Райхель Б.Л., Резниченко С.С., Решетілова Т.Б., Саллі В.І. та ін. Разом з тим, у процесі реструктуризації вугільної промисловості з'явилася необхідність удосконалення інвестиційної політики для забезпечення адресного інвестування в окремі вугільні шахти. Це вдосконалення неможливе без об’єктивної оцінки рівня інвестиційної привабливості вугільних шахт та розробки інструментарію управління параметрами, що її визначають. Остання обставина свідчить про актуальність теми дисертації, присвяченої теоретичним та практичним аспектам управління параметрами, що визначають інвестиційну привабливість вугільних шахт.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Елементи дисертації знайшли своє відображення в планових держбюджетних науково-дослідних роботах кафедри менеджменту Національного гірничого університету “Розробка й обґрунтування методів оцінки економічної надійності й інвестиційної привабливості вугільних шахт” (номер держреєстрації 0103U001287, 2003-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок