Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ СИНХРОНІЗАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ НА БАЗІ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ СИНХРОНІЗАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ НА БАЗІ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ СИНХРОНІЗАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ НА БАЗІ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,46 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
На правах рукопису
ГРІНЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.234; 396.043
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ СИНХРОНІЗАЦІЇ
ДЛЯ СИСТЕМ НА БАЗІ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛІВ
05.12.02 Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв’язку.
Науковий керівник заслужений працівник народної освіти України,
академік МАІ, доктор технічних наук, професор
ЗАХАРЧЕНКО М.В. Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова, проректор з навчальної роботи
Офіційні опоненти доктор технічних наук ЛОСЄВ Юрій Іванович,
Харківський військовий університет Міністерства оборони України, професор кафедри
кандидат технічних наук, доцент
ПАШОЛОК Петро Оникійович Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та звязку України, доцент кафедри
Провідна установа Одеська національна морська академія.
Міністерство освіти і науки України, (м. Одеса)
Захист відбудеться 13.10.2004 р. о 10.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 при Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертаційною роботою можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1
Автореферат розіслано 11 вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 Плотников В.М
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми та стан питання
Телекомунікації є невід’ємною частиною виробничої та соціальної інфраструктури України і призначені для задоволення потреб фізичних та юридичних осіб, органів державної влади в телекомунікаційних послугах. Останнє десятиліття внесло значні корективи в телекомунікаційні технології, методи проектування, побудови та реалізації мереж зв’язку, склад користувачів, спектр послуг, якість передачі та відтворення інформації. Технічний прогрес у галузі телекомунікацій України реалізується на основі комплексного підходу, що забезпечує перехід з аналогових мереж до цифрових з інтеграцією служб.
Особливістю цифровізації мереж і технологій передачі інформації в Україні є прагнення швидкого інтегрування у Європейську (міжнародну) мережу зв’язку, де використовуються цифрові телекомунікації. У перехідний період доцільним є використання новітніх цифрових технологій та існуючих розгалужених аналогових абонентських ліній телефонної мережі загального користування. Це підтверджується значним ростом об’ємів інформації автоматизованих систем керування (АСК) підвищення вірогідності, стійкості, швидкості передачі поміж обчислювальними центрами ЕОМ, служб поштового та метеорологічного забезпечення корпоративних та безпечних мереж зв’язку.
Широке впровадження прогресивних перспективних способів обміну інформацією, що забезпечують функціонування різних підсистем АСК вимагає вирішення наступних задач:
- збільшення пропускної здатності існуючих каналів зв’язку (КТЧ);
- пошук оптимальних методів з точки зору ефективного використання смуги пропускання при заданих вимогах до якості та швидкості передачі інформації поміж ЕОМ.
Вирішення задач, спрямованих на підвищення ефективності використання засобів зв’язку, багато в чому залежить від поліпшення якості окремих локальних пристроїв систем зв’язку. До таких локальних пристроїв, зокрема, належать системи фазового автопідстроювання, пристрої тактової синхронізації для систем на базі таймерних сигналів та методи кодування лінійних цифрових сигналів.
Забезпечення високої ефективності використання смуги частот за рахунок розрядно-цифрових двійкових сигналів (РЦДК) при найквістовій швидкості передачі розглянуто в працях вчених: В.О. Котельникова, Л.Ф. Фінка, Д.О. Маркевича, Б.Р. Лєвіна. Особливо слід виділити роботи вчених А.Г. Зюко, В.Л. Банкета, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ СИНХРОНІЗАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ НА БАЗІ ТАЙМЕРНИХ СИГНАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок