Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНОГО ВІБРАЦІЙНОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРЕМІКСІВ В КОМБІКОРМИ

РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНОГО ВІБРАЦІЙНОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРЕМІКСІВ В КОМБІКОРМИ

Назва:
РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНОГО ВІБРАЦІЙНОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРЕМІКСІВ В КОМБІКОРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,22 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Цуркан Олег Васильович

УДК 621.929.7
РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНОГО ВІБРАЦІЙНОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРЕМІКСІВ В КОМБІКОРМИ
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизації та комплексної механізації технологічних процесів Вінницького державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Берник Павло Степанович,
Вінницький державний аграрний університет, завідувач кафедри
автоматизації та комплексної механізації технологічних процесів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Сердюк Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка,
завідувач кафедри теоретичної механіки;
кандидат технічних наук, доцент Богомолов Олексій Васильович,
Харківський державний технічний університет сільського господарства,
завідувач кафедри обладнання та технології переробних і харчових виробництв.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України,
м. Київ, кафедра механізації тваринництва
Захист відбудеться 23 вересня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському державному технічному університеті сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків-2, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків-2, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий ,, 17” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черенков О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних технологічних задач комбікормового виробництва є отримання однорідної суміші. Від ступеня досконалості проведення цього процесу залежать економічні показники виробництва, витрати енергетичних ресурсів і, як результат, продуктивність, товарна якість та собівартість тваринницької продукції. Особливістю процесу змішування є багатостадійність, значна тривалість до 20-25 хв. та енергоємність 1,3-2,3 кВт·год/т, що обумовлено необхідністю одночасного внесення 10-15 компонентів преміксів з різними фізико-механічними властивостями, частка яких у загальній масі комбікорму складає 0,5-5%. Це амінокислоти, вітаміни, ферментні препарати, антиоксиданти, антибіотики, емульгатори, транквілізатори, протибактеріальні речовини та інші складові. Змішування, як правило, здійснюється у гравітаційних, шнекових та лопатевих змішувачах, жодний з яких не забезпечує поєднання високої однорідності суміші, швидкості здійснення процесу і низьких енерговитрат.
Відомо, що вплив низькочастотних коливань на дисперсні системи докорінно змінює їхні властивості. Під дією вібраційного поля, за певних умов, здійснюється циркуляція завантаження і його коливання із частотою коливань контейнера та амплітудою, рівною або меншою за амплітуду коливань останнього. Як показали численні дослідження, коефіцієнти в’язкості і сухого тертя технологічного завантаження зменшуються, в залежності від режимів коливань, на один-два порядки, відбувається інтенсивна взаємодія та послаблення зв’язків між частками суміші на мікро- і макрорівнях.
Застосування вібраційного змішування особливо ефективне у високотехнологічних процесах, що мають місце у кормовиробничій, харчовій, медико-біологічній, хімічній, будівельній галузях та інших, де однорідність суміші – найголовніша умова реалізації технології.
Тому розробка вібраційного змішувача для приготування високоякісних повнораціонних кормів з меншими енерговитратами є актуальною і необхідною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалася згідно з тематичним планом науково-дослідних та дослідно-конструкторських розробок за наказом Міністерства сільського господарства і продовольства України №181 від 10 червня 1996 року за темою №172 ,,Розробка і впровадження вібромашин для переробних галузей АПК’’ протягом 1997-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГООЩАДНОГО ВІБРАЦІЙНОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПРЕМІКСІВ В КОМБІКОРМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок