Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНОВЛЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ (1991 – 2004 рр.)

СТАНОВЛЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ (1991 – 2004 рр.)

Назва:
СТАНОВЛЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ (1991 – 2004 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,51 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В.М. КОРЕЦЬКОГО
ЛИСЕНКО Олександр Миколайович
УДК 327 (477) : 327.7(4)
СТАНОВЛЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
(1991 – 2004 рр.)
23.00.02 – Політичні інститути та процеси
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі політичних наук Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат історичних наук,
Попок Андрій Андрійович,
Національна академія державного управління
при Президентові України,
докторант кафедри соціальної і гуманітарної політики
Офіційні опоненти: доктор філософських наук, професор
Ребкало Валерій Андрійович,
Національна академія державного управління
при Президентові України, завідувач кафедри державної політики та управління політичними процесами
кандидат політичних наук
Сушко Олександр Валерійович,
Інститут світової економіки та міжнародних відносин
НАН України,
старший науковий співробітник
Провідна установа – Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, відділ теоретичних та прикладних проблем політології, м. Київ
Захист відбудеться 30 червня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) політичних наук в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
Автореферат розісланий 22 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат політичних наук М.Д. Ходаківський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Державотворчі процеси в Україні наприкінці ХХ ст. – на початку ХХІ ст. відзначалися докорінними змінами, характерною ознакою яких стало реформування законодавчої, виконавчої, судової влади та органів місцевого самоврядування, що є необхідною передумовою формування громадянського суспільства незалежної держави. Наближення системи органів державної влади та місцевого самоврядування до європейських стандартів, підвищення ефективності їх діяльності та можливостей захисту основних прав і свобод людини і громадянина є важливою складовою процесу інтеграції України до європейських структур. Тому актуальність даної проблеми визначається потребою дослідити різносторонні аспекти впливу європейського вибору України на становлення законодавчої, виконавчої, судової гілок влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Зважаючи на проголошену мету побудови в Україні сучасного європейського демократичного суспільства, аналіз процесів євроінтеграційного розвитку на нинішньому етапі реформування всієї системи управління державою є особливо важливим.
Складність та багатоаспектність проблеми становлення органів державної влади та місцевого самоврядування в світлі європейських прагнень України зумовлює значний інтерес науковців. Тому, з метою докладного, найбільш повного вивчення впливу євроінтеграційної політики України на становлення державно-владних органів, необхідно зробити багаторівневий зріз, дослідивши кожен з її компонентів. З огляду на це, дане дослідження є актуальним з суспільно-практичної точки зору, насамперед у плані розробки подальшої стратегії реформування органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронної системи у відповідності до європейських стандартів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема і зміст даного дисертаційного дослідження є складовою частиною комплексної науково-дослідної теми „Проблеми політичної модернізації і трансформації: світовий і український досвід” кафедри політичних наук НПУ імені М.П. Драгоманова, що входить до тематичного плану НДР НПУ імені М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТАНОВЛЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ (1991 – 2004 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок