Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАН ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ СИСТЕМИ У ВАГІТНИХ ПРИ НАЯВНОСТІ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ

СТАН ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ СИСТЕМИ У ВАГІТНИХ ПРИ НАЯВНОСТІ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ

Назва:
СТАН ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ СИСТЕМИ У ВАГІТНИХ ПРИ НАЯВНОСТІ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,81 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
ФАРТУШОК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК:618.36-06:618.16-022
СТАН ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ СИСТЕМИ У ВАГІТНИХ ПРИ НАЯВНОСТІ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ
14.01.01 - акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Львів-2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Беседін Віктор Миколайович,
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького МОЗ України
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Бойчук Алла Володимирівна,
Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я.Горбачевського МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства та гінекології
факультету післядипломної освіти
доктор медичних наук, професор,
Діденко Людмила Василівна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України,
головний науковий співробітник
відділення патології вагітності та пологів
Провідна установа: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист відбудеться “ 14 ” квітня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.600.04 при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького МОЗ України (79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького МОЗ України (79000, м Львів, вул.. Січових Стрільців,6)
Автореферат розісланий “ 13березня 2007р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Попович А.І.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних причин перинатальної захворюваності та смертності залишається внутрішньоутробне інфікування, питома вага якого складає до 40% щодо загального показника перинатальної смертності (В.Н. Дрінь, 1997, О.Г. Фролова, 1997, Т.Ю. Рачок, 2002, И.И. Евсюкова, 2003).
В останні десятиріччя серед захворювань, які мають вплив на стан здоров’я матері та дитини все більшу увагу привертають урогенітальні інфекції (Aral S., Foxman B., Holmes K., 2002).
Серед цих інфекцій одним з найбільш розповсюджених є урогенітальний хламідіоз. За даними ВООЗ він знаходиться на другому місці серед захворювань, що передаються статевим шляхом (В.В. Лебедюк, 2004).
Широке поширення урогенітальних мікоплазм і їх часте виявлення у практично здорових осіб затруднює вирішення питання про роль цих мікроорганізмів в етіології та патогенезі захворювань урогенітального тракту (О.И. Гусева, Н.Ю. Каткова, 2002).
Проблему загрози переривання вагітності слід вирішувати з позицій виявлення групи ризику розвитку ФПН та застосування адекватних лікувально-профілактичних заходів корекції порушень системи мати-плацента-плід одночасно з усуненням впливу збудника (Л.Б. Маркін, В.В. Флуд, 1999).
Не дивлячись на досягнуті успіхи, у вагітних жінок з урогенітальними інфекціями недостатньо вивчено стан фетоплацентарної системи на патогенетичному рівні. Вирішальна роль у патогенезі ФПН належить молекулярним і клітинним порушенням плацентарного гомеостазу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконано згідно плану науково-дослідних робіт кафедри акушерства та гінекології №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького “Особливості нейроендокринного, імунного гомеостазу та фетоплацентарної системи при ускладненому перебігу вагітності”, номер державної реєстрації 0104U010654.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи було – знизити частоту перинатальних ускладнень у вагітних з урогенітальними інфекціями шляхом вивчення механізмів розвитку та удосконалення методів діагностики, профілактики та лікування плацентарної недостатності.
Для досягнення мети нами були поставлені наступні завдання:
2
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТАН ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ СИСТЕМИ У ВАГІТНИХ ПРИ НАЯВНОСТІ УРОГЕНІТАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок