Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> корекція фетоплацентарної недостатності при високому ризику внутрішньоутробного інфікування

корекція фетоплацентарної недостатності при високому ризику внутрішньоутробного інфікування

Назва:
корекція фетоплацентарної недостатності при високому ризику внутрішньоутробного інфікування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,93 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КРИМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. С.І.ГеОргієвського

ШЛАПАК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
УДК[618.2+618.4]-03-058
корекція фетоплацентарної недостатності
при високому ризику внутрішньоутробного інфікування
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Сімферополь –2004
Дисертацією
є рукопис
 
Робота виконана
в Кримському державному медичному університеті ім.С.І.Георгі-євського МОЗ України
Науковий керівник
доктор медичних наук, професор
Баскаков Петро Миколайович,
Кримський державний медичний університет ім.С.І.Георгієвського МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор
Камінський Вячеслав Володимирович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ Україи, професор кафедри акушерства, гінекології та репро-дуктології
доктор медичних наук, професор
Гнатко Олена Петрівна,
Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця, заві-дувач кафедри акушерства та гінекології №2
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_1_”_червня_ 2004 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_29_”_квітня_2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Провідна роль внутрішньоутробних інфекцій серед причин несприятливих перинатальних наслідків визначила характер всебічного вивчення цієї проблеми. Наявність у вагітної жінки осередку інфекції завжди є фактором ризику для розвитку патологічних станів плода, інфекційних захворювань, фетоплацентарної недостатності, мертвонароджень, невиношування, природжених вад та ін. (В.М.Запорожан та співавт., 1999; В.К.Чайка та співавт., 2002).
З огляду на неспецифічність клінічних проявів інтраамніальної інфекції і внутрішньоутробного інфікування під час вагітності, їхня діагностика в більшості випадків утруднена і можлива лише в результаті поєднання клініко-лабораторних і функціональних методів дослідження. Крім інфекційного фактора основними патогенетичними механізмами порушення стану плода при внутрішньоутробному інфікуванні є дисфункція фетоплацентарного комплексу і порушення імунної системи матері і плода, а також зміни мікробіоценозу статевих шляхів (А.Г.Коломійцева та співавт., 2000; Т.Н.Демина, 2001).
Незважаючи на значну кількість наукових повідомлень по проблемі фетоплацентарної недостатності і внутрішньо-утробного інфікуванняя не можна вважати всі питання цілком вирішеними. На наш погляд, у першу чергу це стосується можливості використання ефективної корекції комплексу мати-плацента-плід при високому ризику внутрішньоутробного інфікування. Все вищевикладене свідчить про актуальність обраного наукового напрямку.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедр акушерства, гінекології та перинатології Кримського медичного університету ім.С.І.Георгієвського “Прогнозування, профілактика та лікування патології репродуктивної системи жінки“ № д.р.0102 V 006916.
Мета та задачі дослідження. Метою дослідження стало зниження частоти перинатальної патології у жінок з високим ризиком внутрішньоутробного інфікування на підставі вивчення особливостей функціонального стану фетоплацентарного комплексу, системного імунітету і мікробіоценозу статевих шляхів, а також розробки і впровадження комплексу лікувально-профілактичних заходів.
Для реалізації поставленої мети були запропоновані такі задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: корекція фетоплацентарної недостатності при високому ризику внутрішньоутробного інфікування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок