Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
ГЛУХА ГАННА ЯКІВНА
УДК 330.322:334.722.8
ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА АКЦІОНЕРНИХ
ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.01.01 – Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ПЕТРУНЯ Юрій Євгенович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
перший проректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ЯКОВЕНКО Лариса Іванівна,
Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка,
завідувач кафедри політекономії
кандидат економічних наук, доцент
ТКАЧ Анатолій Арсентійович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
професор кафедри економічної теорії
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет, кафедра економічної теорії та економіки сільського господарства,
Міністерство аграрної політики України,
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “30” вересня 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий “18” вересня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Шаповал


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найголовніших проблем в умовах трансформаційної економіки України є відновлення сталого інвестиційного розвитку. Її вирішення тісно пов’язано з розвитком інвестиційної діяльності підприємств різних форм власності, серед яких акціонерні підприємства займають провідне місце. На жаль, темпи нарощування інвестиційного потенціалу українськими акціонерними підприємствами на нинішньому етапі є досить незначними. За цих умов існує необхідність поглиблення теоретичних та практичних розробок проблем інвестиційної діяльності, як однієї з найважливіших структурних компонентів ринкових відносин. Інвестиції – це фактор зростання економіки, а інвестиційна політика підприємств займає центральне місце в комплексі заходів, які забезпечують це зростання.
Проблеми, пов’язані з інвестиціями та інвестиційною діяльністю, знаходять своє відображення у працях представників усіх економічних течій: Є. Бем-Баверка, П. Буагільбера, О. Домара, Дж.М. Кейнса, Ф. Кене, Ж. Кольбера, Д. Коммонса, Р. Коуза, Т. Мальтуса, К. Маркса, А. Маршалла, Д. Мілля, В. Мітчелла, В. Петті, А. Пігу, Д. Рікардо, Ж.Б. Сея, С. Сісмонді, А. Сміта, Ж. Тюрго, І. Фішера, М. Фрідмена, Р. Харрода, Й. Шумпетера.
Всебічний міждисциплінарний підхід до аналізу економічних проблем у своїх роботах застосували представники інституційного напрямку економічної теорії: А. Алчиан, Дж. Бьюкенен, Т. Веблен, Дж.К. Гелбрейт, Г. Демсец, К. Ероу, Р. Коуз, Д. Норт, Ф. Перру, О. Уильямсон, Р. Хейлбронер. У коло їх економічних досліджень потрапили питання, пов’язані з конфліктом економічних інтересів, економічна влада в різних її аспектах, влада на мікрорівні та в економічній системі в цілому, інституційне середовище, в якому діють економічні суб’єкти, зв’язок між різними інституційними факторами.
В останні роки розробкою питань, пов’язаних з інституційним підходом до аналізу інвестиційної діяльності, в науковій літературі приділяється багато уваги. Окремі проблеми, пов’язані з інвестиційною політикою підприємства корпоративного типу, обговорюються в багатьох наукових публікаціях. Вагомий внесок в економічну теорію з питань інвестиційної діяльності та інвестиційної політики зробили такі українські й іноземні учені – І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок