Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДУ ОЦІНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ГАЛЬМОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛЯ В ДОРОЖНІХ УМОВАХ

РОЗРОБКА МЕТОДУ ОЦІНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ГАЛЬМОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛЯ В ДОРОЖНІХ УМОВАХ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДУ ОЦІНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ГАЛЬМОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛЯ В ДОРОЖНІХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,51 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кашканов Андрій Альбертович
УДК 629.1:519.8:656.1
РОЗРОБКА МЕТОДУ ОЦІНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ГАЛЬМОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛЯ В ДОРОЖНІХ УМОВАХ
Спеціальність 05.22.20 “Експлуатація та ремонт засобів транспорту”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автомобілі та автомобільне господарство” Вінницького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Кандидат технічних наук, доцент Ребедайло Вадим Миколайович, Вінницький державний технічний університет, професор кафедри “Автомобілі та автомобільне господарство”
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри машинобудування та ремонту машин
Кандидат технічних наук Гецович Євген Мойсеєвич, НДІ “Гідропривід”, м. Харків, провідний науковий співробітник
 
Провідна установа: Український транспортний університет, кафедра “Виробничі системи і сервіс на транспорті”, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “11” жовтня 2000 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ВАК України Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (м. Харків, вул. Петровського, 25)
Автореферат розісланий “5” вересня 2000 р.
Вчений секретар Спеціалізованої
вченої ради, кандидат технічних наук,
доцент Богомолов В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ.
На сучасному етап? розвитку України чітко просліджуються тенденції зростання кількості транспортних засобів на дорогах України та погіршення якості дорожніх покрить. Це зумовлю? підвищений рівень аварійності на шляхах країни.
Оскільки основним фактором попередження дорожньо-транспортних пригод (ДТП) є процес гальмування, розробка методів оцінки гальмових властивостей пов’язана, перш за все, із забезпеченням безпеки дорожнього руху з метою визначення найбільш ефективних напрямків боротьби з аварійністю.
Актуальність теми.
Особливу увагу при оцінці гальмових властивостей привертає те, що в теорії автомобіля, яка є теоретичною основою для відновлення механізму пригоди, детально вивчено лише випадок екстреного гальмування з повним використанням сил зчеплення. Крім того, збільшенню суб’єктивізму при розслідуванні пригод сприяє неточність вихідних даних, які часто носять якісний характер.
Враховуючи велику відповідальність, яка покладається на експерта-автотехніка при розслідуванні ДТП, і важливість прийняття ним об’єктивного рішення про технічні причини та умови, що сприяли виникненню пригоди, актуальним є створення методу оцінки експлуатаційних гальмових властивостей автомобіля в дорожніх умовах, який б дозволив теоретично відтворити траєкторію руху загальмованого автомобіля навіть при наявності неточних вихідних даних.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалась в рамках досліджень по вдосконаленню методів та засобів аналізу гальмових властивостей автомобіля під час розслідування ДТП. Дослідження проводились на кафедрі автомобілів та автомобільного господарства факультету транспорту, триботехніки та машинобудування Вінницького державного технічного університету і являються невід’ємною частиною вирішення проблеми підвищення безпеки руху транспортних засобів згідно нормативних документів та актів України про дорожній рух.
Мета і задачі дослідження.
Мета роботи - підвищення об’єктивності розслідування ДТП за рахунок створення методу оцінки експлуатаційних гальмових властивостей автомобіля в дорожніх умовах, який дозволив би теоретично відтворити траєкторію руху загальмованого автомобіля навіть при наявності неточних вихідних даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДУ ОЦІНКИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ГАЛЬМОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛЯ В ДОРОЖНІХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок