Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ

АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ

Назва:
АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,43 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМИЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАТЕМАТИЧНИХ МАШИН І СИСТЕМ
Шаталова Юлія Георгіївна
УДК 681.3
АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління і прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Київ-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
Скатков Олександр Володимирович,
Севастопольський національний технічний університет,
завідувач кафедрою кібернетики та обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
Литвинов Віталій Васильович,
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України,
завідувач відділу інтегрованих автоматизованих систем спеціального призначення;
кандидат технічних наук,
Вакуленко Оксана Сергіївна,
Національний технічний університет України "КПІ",
кафедра автоматизованих систем обробки інформації та управління, старший викладач.
Провідна установа
Інститут кібернетики ім. В. М. Глушкова Національної академії наук України, відділ теорії математичних машин і систем, м. Київ
Захист відбудеться “_4_” ___червня__________ 2003 р. у __14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.204.01 при Інституті проблем математичних машин і систем Національної академії наук України за адресою: 03187, м. Київ – 164, пр. Академіка Глушкова 42.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем математичних машин і систем НАН України.
Автореферат розісланий “16” ____квітня______ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ходак В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Використання інформаційних технологій в управлінні організацією, усвідомлення керівниками підприємств безальтернативності процесу інформатизації веде до того, що управління організацією все менш стає мистецтвом, все більш – інженерною дисципліною. Це веде до побудови адекватних, зрозумілих моделей підприємства та створення можливостей безпосередньо його службовцям, а не системним програмістам, використовувати ці моделі як інструменти своєї праці.
Розробка інформаційної моделі організації – складний та трудомісткий процес, тому останнім часом на Україні, і, особливо, за кордоном велика увага приділяється теорії та практичним, навіть комерційним розробкам, що дозволяють автоматизувати процес створення інформаційних систем (ІС). Великий розвиток дістали CASE – засоби (Computer Aided Software Engineering). В основі сучасних ІС підприємства лежить, як правило, база даних підприємства або системи баз даних.
Треба відмітити, що принципи, які є основою створення інформаційних систем, котрі орієнтовані на управління економічними об’єктами різного рівня -- від підприємства та галузі (АСУ) до загальнодержавної системи збору та обробки інформації для обліку, планування й управління народним господарством (ОДАС) були розроблені та глибоко дослідженні в Інституті кібернетики Академії Наук України на початку 70-х років минулого сторіччя академіком В. М. Глушковим, його учнями і співробітниками. В цей же час почала зароджуватися і швидко розвиватися ідеологія систем баз даних.
У даній дисертаційній роботі продовжено дослідження в області методології проектування домінуючих у даний час у більшості додатків реляційних баз даних.
За основу прийнято традиційний трьохетапний підхід: концептуальне, логічне і фізичне проектування. Отримані результати спрямовані на систематизацію, формалізацію і алгоритмізацію послідовності процедур, виконаних у процесі проектування реляційної бази даних. Незважаючи на велику кількість робіт у розглянутій області, ряд важливих ланок цієї послідовності не одержали достатнього пророблення, при їх виконанні приходиться покладатися на здоровий глузд і інтуїцію, або на складні формальні процедури типу логічного виводу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок