Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АУДИТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на матеріалах аграрних підприємств Київської області)

ОБЛІК І АУДИТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на матеріалах аграрних підприємств Київської області)

Назва:
ОБЛІК І АУДИТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на матеріалах аграрних підприємств Київської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
На нашу думку, якісна відмінність категорій "основні засоби" і "основн
і фонди" полягає в тім, що основні засоби є майно, яке володіє споживчою ва
ртістю і вартістю, тобто ця категорія виражає речові елементи процесу п
раці


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОНДАР МИКОЛА ІВАНОВИЧ
УДК 657.421
ОБЛІК І АУДИТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ
(на матеріалах аграрних підприємств Київської області)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку та аудиту в сільському господарстві Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
декан факультету аграрного менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович
Національний аграрний університет, м.Київ,
професор кафедри обліку і аудиту
в сільському господарстві
кандидат економічних наук, доцент
Слободян Володимир Дмитрович
Подільська державна аграрно-технічна академія,
м.Кам’янець-Подільський, завідуючий кафедри бухгалтерського
обліку і фінансів
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства Міністерства науки і освіти України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту в сільському господарстві, м.Тернопіль.
Захист дисертації відбудеться “27” червня 2001 р. о 14 - 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розіслано “25” травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поддєрьогін А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку вітчизняної економіки пов’язаний з кардинальними змінами в структурі та формах власності, а також – в організації та управлінні виробництвом. Це зумовлює необхідність вдосконалення системи облікової інформації, необхідної для прийняття управлінських рішень.
Ре-формування системи бухгалтерського обліку в Україні є складовою частиною заходів, орієнтованих на впроваджен-ня економічних відносин ринкового спрямування. Трансформація обліку здійснюється в рамках реалізації стратегічного курсу нашої держави на інтег-рацію до світового економічного простору, що пе-редбачає адаптацію законодавства України до європейського рівня.
Діяльність кожного підприємства передбачає наявність засобів виробництва і відповідних матеріальних умов. Вони є одним з найважливіших елементів продуктивних сил, визначають їх рівень.
Головною передумовою здійснення будь-якого виробничого процесу є наявність відповідних засобів праці. Вони становлять близько 70%, а з урахуванням землі – близько 90% активів аграрних підприємств. Їх склад і структура визначають вид діяльності та виробничу потужність підприємства.
Отже, роль і значення засобів праці у виробничому процесі та значна їх частка в загальній вартості активів і визначають основний зміст категорії “основні засоби”.
Вагомий внесок у розвиток теоретичних засад і методичних підходів до вирішення проблем оцінки, обліку, аналізу і аудиту основних засобів внесли вчені-економісти М.Я.Дем’яненко, Г.Г.Кірейцев, М.Т.Білуха, О.М.Голованов, Л.І.Гомберг, М.В.Кужельний, Л.К.Сук, В.П.Завгородній, В.Ф.Палій, В.В.Сопко, В.Г Лінник, Н.Ф.Огійчук та інші вчені.
Дослідження теоретичних положень та діючої практики організації обліку основних засобів в умовах трансформації бухгалтерського обліку до міжнародних стандартів дозволили визначити коло проблем, що гальмують процес управління виробництвом та знижують ефективність використання основних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АУДИТ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (на матеріалах аграрних підприємств Київської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок