Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,14 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СКОРОХОД ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 681.5.015
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор Рогальський Франц Борисович, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри інформатики і комп’ютерних технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Ісаєв Євген Олексійович, Херсонський національний технічний університет, професор кафедри технічної кібернетики;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Васюхін Михайло Іванович, Українська федерація з інформатики і системного аналізу, директор міжнародного центру інноваційних і інформаційних технологій, м. Київ.
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра системотехніки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “22” квітня 2005 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1, аудиторія 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “21” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Костін В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У 90-х роках минулого сторіччя внаслідок виснаження морських запасів та їх неконтрольованої експлуатації, а також введення двохсот-мильної зони країнами, розташованими на берегах морів, знизився світовий рівень вилову риби. Це привело до більш інтенсивного виробництва товарної риби в прісноводних водоймах, що потребує наукового забезпечення розвитку рибництва. Комп'ютеризація управління технологічними процесами дозволяє досліджувати різні варіанти технологічних схем виробництва, розробляти прогнозні оцінки управління ресурсами, створювати та досліджувати моделі і методи прийняття рішень і, як наслідок, підняти управління рибогосподарськими підприємствами на якісно новий рівень.
Ефективне розв’язання задач, що виникають у вказаній предметній галузі, можливе тільки при застосуванні передових інформаційних технологій, системного підходу, моделювання, теорії прийняття рішень тощо. Науковою базою для дисертаційних досліджень стали роботи Глушкова В.М., Скурихіна В.І., Петрова Е. Г., Ларічева О.І., Євланова Л.Г., Екатеринославського Ю.Ю., Ісаєва Є.О., Кропивка М.Ф., Ситника В.Ф., Гринжевского Н.В., Шермана І.М., Рогальського Ф.Б. Роботи цих і інших авторів створили методичні та теоретичні передумови для дисертаційного дослідження.
Актуальність теми. Вирішення проблем відтворення рибних запасів є важливим для економіки нашої держави. Не зважаючи на те, що промислове рибництво на півдні України почало впроваджуватись декілька десятиріч тому, питання підвищення ефективності функціонування рибогосподарських підприємств з використанням інформаційних технологій і систем ще не знайшли достатнього відображення у наукових працях. Багатоваріантність технологічних процесів галузі, необхідність промислового прогнозу, функціонування підприємств в умовах невизначеності та ризику, різноманітність і складність задач управління вимагають обробки значних обсягів інформації та прийняття компетентних управлінських рішень. Тому проведення наукових досліджень в області комп'ютеризації процесів виробництва товарної риби, розробки моделей, методів, алгоритмів, програм, інформаційних технологій для удосконалення процесів управління рибогосподарськими підприємствами є актуальною науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ РИБОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок