Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЗАЄМОДІЯ ПУЧКІВ ПОЛЯРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОНІВ З ПОЛЯРИЗОВАНОЮ ЕЛЕКТРОННОЮ МІШЕННЮ

ВЗАЄМОДІЯ ПУЧКІВ ПОЛЯРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОНІВ З ПОЛЯРИЗОВАНОЮ ЕЛЕКТРОННОЮ МІШЕННЮ

Назва:
ВЗАЄМОДІЯ ПУЧКІВ ПОЛЯРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОНІВ З ПОЛЯРИЗОВАНОЮ ЕЛЕКТРОННОЮ МІШЕННЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,13 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
ХАРКІВСЬКИЙ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА Д64.845.01
ГЛАМАЗДІН Олександр Володимирович
УДК 539.12
ВЗАЄМОДІЯ
ПУЧКІВ ПОЛЯРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОНІВ
З ПОЛЯРИЗОВАНОЮ ЕЛЕКТРОННОЮ МІШЕННЮ
01.04.20 — фізика пучків заряджених частинок
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Харків — 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті фізики високих енергій та ядерної фізики Національного наукового центра “Харківський фізико-технічний інститут” (ІФВЕЯФ ННЦ ХФТІ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук Горбенко Віктор Григорійович ІФВЕЯФ ННЦ ХФТІ м. Харків старший науковий співробітник
Офіційні опоненти:
Доктор фізико-математичних наук, професор Буц Вячеслав Олександрович ІПЕНМП ННЦ ХФТІ, начальник лабораторії.
Доктор фізико-математичних наук, професор Красноголовець Михайло Олександрович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор.
Провідна установа Науковий фізико-технологічний центр Міністерства освіти і науки та НАНУ, м. Харків
Захист відбудеться “ 21січня 2003р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .845.01 в Національному науковому центрі “Харківський фізико-технічний інститут” за адресою: м. Харків, вул. Академічна 1
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ННЦ ХФТІ за адресою: 61108 м. Харків, вул. Академічна 1
Автореферат розіслано “ 4 ” грудня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .845.01____________________ Айзацький М.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Інформація про величину поляризації пучків поляризованих електронів є необхідною як для діагностики прискорювачів, так і для проведення програми фізичних досліджень на пучках поляризованих електронів. Мьоллерівське розсіяння - це електродинамічний процес, чутливий до величин поляризації електронів, які беруть у ньому участь. З появою прискорених пучків поляризованих електронів мьоллерівське розсіяння на поляризованій електронній мішені з успіхом використовується для вимірювання величини поляризації електронних пучків.
У ряді фізичних експериментів величина систематичної помилки вимірювання величини поляризації електронного пучка може давати основний внесок у величину повної систематичної помилки експерименту. Тому, дослідження фізичних ефектів, що впливають на величину поляризації пучка електронів та результати її вимірювання поляриметром, дає можливість підвищити точність фізичних експериментів, що проводяться на пучках поляризованих електронів.
Дисертація присвячена дослідженню процесу взаємодії пучків поляризованих електронів зі зв'язаними електронами поляризованої електронної мішені. Як наслідок, це дослідження дозволяє підвищити точність вимірювання величини поляризації пучків поляризованих електронів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація містить результати, отримані при роботі над такими програмами та проектами:
1. “Програма робіт з атомної науки і техніки ННЦ ХФТІ до 2000 року”, затверджена Постановою Кабінету міністрів України від 20.07.93 №558.
2. Договір з Державним Комітетом України з питань науки та технологій на розробку проекту "Створення пучка поляризованих електронів на прискорювачі 2 ГеВ ННЦ ХФТІ для розвитку нових напрямів фундаментальних досліджень електромагнітних взаємодій нуклонів та ядер" (проект 9.02.01/064-93 шифр ПУЧОК).
3. Договір з Міністерством Науки та Освіти України №Ф5/1758-97 на розробку проекту "Введення до дії мьоллерівського поляриметра та експериментальні дослідження з електродинаміки адронів та ядер" (проект 2.5.1/27 шифр ПУЧОК).
4. Договір з Міністерством Науки та Освіти України №2М/160-2001 "Вдосконалення мішені для мьоллерівського поляриметра".
5. Договір з Міністерством Науки та Освіти України №Ф7/293-2001 "Реконструкція на енергію 11.2 ГеВ мьоллерівського поляриметра та експериментальні дослідження з електродинаміки адронів та ядер".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВЗАЄМОДІЯ ПУЧКІВ ПОЛЯРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОНІВ З ПОЛЯРИЗОВАНОЮ ЕЛЕКТРОННОЮ МІШЕННЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок