Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ У СУЧАСНИХ СЕРЕДНІХ ШКОЛАХ АНГЛІЇ

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ У СУЧАСНИХ СЕРЕДНІХ ШКОЛАХ АНГЛІЇ

Назва:
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ У СУЧАСНИХ СЕРЕДНІХ ШКОЛАХ АНГЛІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,90 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНІЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 37.048. 4 ( 410.1)
БАЛАЦЬКА Наталія Іванівна
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ У СУЧАСНИХ СЕРЕДНІХ ШКОЛАХ АНГЛІЇ
Спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі педагогіки Київського національного лінгвістичного університету, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
Спіцин Євгеній Сергійович,
Київський національний лінгвістичний
університет, завідувач кафедри педагогіки
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Кемінь Володимир Петрович,
Дрогобицький державний педагогічний університет,
декан факультету романо-германської філології
кандидат педагогічних наук, доцент
Різніченко Серафіма Тимофіївна,
Європейський університет,
проректор з міжнародних відносин
Провідна установа: Волинський державний університет ім. Лесі Українки,
кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки
України, м. Луцьк
Захист відбудеться “16” грудня 2004 року о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.16 в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка: (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, ауд. 9).
Автореферат розісланий “15”листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безносюк О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Освіта завжди була найважливішою сферою суспільного життя, яка надавала підростаючому поколінню ті знання, що необхідні для повноцінного життя, розширювала кругозір дітей, впливала на їх моральну спрямованість, ціннісні орієнтири, формувала особистість.
Останнім часом людство почало визначати економічний потенціал країни не з урахуванням її природних ресурсів, а зважаючи на людський фактор, інтелектуальну власність держави. Виникненню такого підходу до визначення економічного потенціалу сприяв перехід людства від індустріальних до науково-інформаційних технологій, які базуються на інтелектуальній власності і визначаються рівнем людського розвитку, станом наукового потенціалу нації.
Суспільство починає сконцентровуватися на людині, її інтелектуальному, моральному, фізичному розвитку. Тому найбільш пріоритетною сферою в XXI столітті стає освіта як галузь, що охоплює знання, забезпечує індивідуальний розвиток людини. Крім цього, освіта є джерелом заробітку людини. Знання та вміння – це той товар, який найдорожче ціниться на ринку. Завдання школи завжди полягало в тому, щоб допомогти молодій людині досягти певного освітнього рівня, допомогти у виборі подальшого професійного заняття.
Для того щоб бути економічно розвиненою державою, Україна має вивести освіту на належний рівень. Це неможливо без вивчення досвіду різних країн, особливо тих, які мають позитивні результати в цій сфері й вийшли на передові позиції науково-технічної революції.. Характерною рисою сучасного світу стали інтеграційні процеси, які охопили різні сторони життя, в тому числі й освіту, людство зрозуміло, що жити відокремлено в час інтенсивного розвитку науки й техніки не має сенсу. Потрібно вчитися один в одного, переймати найраціональніші, найпрогресивніші ідеї, які приведуть до покращання рівня освіти, а потім і до покращання матеріального добробуту країни. Підтвердженням цього є освітні реформи, які охопили майже всі розвинені країни Заходу. Зараз в Європі домінує концепція, згідно з якою, використовуючи досвід найбільш ефективних реформ освіти в окремих країнах, можна створити стандартну модель системи освіти й виховання, загальну для всього регіону, при цьому відібравши все лише позитивне й прогресивне.
Інтеграція і глобалізація соціальних, економічних і культурних процесів, розбудова української держави вимагають кардинального оновлення освітнього простору України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ У СУЧАСНИХ СЕРЕДНІХ ШКОЛАХ АНГЛІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок