Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАННЯ УСНОГО АНГЛОМОВНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОФОНОГРАМИ

НАВЧАННЯ УСНОГО АНГЛОМОВНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОФОНОГРАМИ

Назва:
НАВЧАННЯ УСНОГО АНГЛОМОВНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОФОНОГРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,29 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГУЗЬ Олена Іванівна
УДК 371.32:371.68=111
НАВЧАННЯ УСНОГО АНГЛОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОФОНОГРАМИ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
КИЇВ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики та комп’ютерних технологій Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат педагогічних наук, професор БИЧКОВА Наталія Іванівна,
Київський національний лінгвістичний університет, професор кафедри інформатики та комп’ютерних технологій
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
ПЛАХОТНИК Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України, головний науковий співробітник лабораторії навчання іноземних мов
кандидат педагогічних наук, професор
КАЛІНІНА Лариса Вадимівна,
Житомирський державний університет ім. І.Франка, завідуюча кафедри методики викладання іноземних мов і прикладної лінгвістики
 
Провідна установа | Херсонський державний університет, кафедра теорії і практики англійської мови, Міністерство освіти і науки України, м. Херсон
Захист відбудеться „14“ березня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради у Київському національному лінгвістичному університеті за адресою 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий „10” лютого 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.?.Омельченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На даному етапі розвитку України запитом суспільства є підготовка фахівців, які володіють іноземними мовами. Для задоволення цього запиту зроблено немало: учні загальноосвітньої школи починають вивчення іноземної мови з другого року навчання, створено сучасні підручники, процес навчання інтенсифікується з урахуванням останніх даних з педагогіки, психології, лінгвістики і методики навчання іноземних мов. Це стосується і початкової школи.
Дослідженням шляхів підвищення ефективності навчання іноземної мови в початковій школі займається багато вчених (Н.В.Бірюкевич, О.О.Коломінова, О.Б.Метьолкіна, О.П.Петренко, В.Г.Редько, С.В.Роман та ін.). Вони збагачують методику новими науковими положеннями стосовно навчання аудіювання і говоріння, тестових форм контролю й інших аспектів навчального процесу. Проте, як показує практика навчання, реальний рівень володіння учнями іншомовним мовленням після закінчення початкової школи часто виявляється недостатнім для реалізації іншомовного спілкування у межах вимог Програми та симпозіуму Ради Європи. Одним із шляхів можливого покращення навчання іноземних мов у початковій школі є використання відеофонограми (ВФГ).
Досліджено загальні положення застосування ВФГ: визначено цілі, зміст і значущість її застосування, її функції у процесі навчання (Т.П.Леонтьєва, М.В.Ляховицький, М.Allan, R.S.Dаvis, D.E.Descy, S.Ryаn, D.H.Tаtsuki та ін.). Крім того, сформульовано основні вимоги до процедури застосування відеофономатеріалів і розробки вправ на їх основі (Н.І.Бичкова, Ю.І.Верисокин, J.Barnard, D.А.Graber та ін.); проаналізовано й описано особливості навчання різних видів мовленнєвої діяльності з використанням ВФГ (А.Д.Виселко, Р.М.Іванова, В.С.Пащук та ін.); проведено низку досліджень з урахуванням специфіки використання ВФГ на середньому та старшому ступенях навчання в середніх і вищих навчальних закладах (Т.Н.Аджгібкова, Н.І.Бичкова, М.Л.Лебедева, В.С.Пащук, Д.В.Разумний, Т.О.Яхнюк, B.R.Bordeaux, K.S.Cennamo, J.K.Gallini, N.Haas, L.Hanson, C.R.Ho, R.N.Kraft, R.B.Kozma, G.Lange, S.K.Laurion, R.E.Mayer, W.L.Reider, W.Savenye, S.L.Schneider, D.L.Smith, D.Wolf та ін.).
У той же час деякі аспекти методики використання ВФГ у початковій школі потребують подальших досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: НАВЧАННЯ УСНОГО АНГЛОМОВНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОФОНОГРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок