Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення систем променевого опалення виробничих приміщень

Удосконалення систем променевого опалення виробничих приміщень

Назва:
Удосконалення систем променевого опалення виробничих приміщень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,60 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Авдєєва Світлана Михайлівна
УДК 697.9
Удосконалення систем променевого опалення виробничих приміщень
Спеціальність 05.23.03 – вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Редько Олександр Федорович
Завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та використання теплових вторинних енергоресурсів Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Іродов В’ячеслав Федорович, директор виробничого підприємства «Енергокомплекс»;
кандидат технічних наук Шушляков Дмитро Олександровович, доцент кафедри теплохолодопостачання Харківської національної академії міського господарства, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться « 9 » квітня 2008р.об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою:
61002,м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий « 3 »березня 2008р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради М.І.Колотило


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. У теперішній час ведеться пошук оптимальних технічних рішень щодо створення систем опалення різних виробничих приміщень, які мають значні габаритні розміри, відкритих майданчиків різного призначення (суднобудівельні й судноремонтні заводи, об'єкти залізничного транспорту, металургійної промисловості, спортивні майданчики, кав'ярні і т.д.).
За кордоном і в Україні найбільш широкого застосування набуває газове променеве опалення виробничих приміщень висотою більше 5 - 6м.
Порівняно з водяними і повітряними системами опалення променева система має ряд переваг: забезпечується нагрів та комфортні умови в робочій нижній зоні приміщення при зниженні температури повітря в приміщенні на 4-6°С, внаслідок чого знижуються витрати газу на систему опалення на 25-30 %.
Газові променеві обігрівачі закордонних фірм (США, Німеччини, Італії, Чехії і т.д.), а також підприємств України (Інститут газу НАН України, фірми Харкова, Дніпропетровська, Чернівців і т.д.) характеризуються простотою конструкцій і системи експлуатації. При цьому їхня вартість і надійність залежить від використовуваних матеріалів трубчастих і точкових випромінювачів, а також від прийнятого проектного рішення. Досвід експлуатації даних систем указує на те, що дані системи мають деякі недоліки, що знижують ефективність їхнього застосування: середня інтенсивність опромінення робочої зони під нагрівачем перевищує санітарно-гігієнічні норми; підвищується температура огороджуючих конструкцій і, як наслідок, збільшуються тепловтрати будинку, застосування світлих випромінювачів потребує подачі в приміщення близько 30м3/год свіжого повітря на кВт установленої потужності випромінювання і т.д.
При цьому, практично відсутні методики розрахунку променевого опалення із застосуванням різного обладнання і методи техніко-економічного порівняння прийнятих проектних рішень. Установлене технічне обладнання повинно відповідати санітарно-гігієнічним нормам у всьому діапазоні роботи випромінювачів.
Для забезпечення комфортних умов у робочій зоні під час проектування необхідно враховувати безліч факторів, зокрема, потужність і розміри випромінювачів, температурний режим випромінювачів і висоту їхнього розміщення, габаритні розміри приміщення, теплотехнічні параметри огороджуючих конструкцій, розташування технологічних зон, інтенсивність повітрообміну і т.д.
У теперішній час під час вибору потужності і кількості випромінювачів враховуються лише тепловтрати будинку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Удосконалення систем променевого опалення виробничих приміщень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок