Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РІДКИХ ЦУКРОПРОДУКТІВ ІЗ КУКУРУДЗЯНОЇ СИРОВИНИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РІДКИХ ЦУКРОПРОДУКТІВ ІЗ КУКУРУДЗЯНОЇ СИРОВИНИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РІДКИХ ЦУКРОПРОДУКТІВ ІЗ КУКУРУДЗЯНОЇ СИРОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
КУЗНЄЦОВА ІНГА ВАДИМИРІВНА
УДК 664.162.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РІДКИХ ЦУКРОПРОДУКТІВ ІЗ КУКУРУДЗЯНОЇ СИРОВИНИ
05.18.05 – Технологія цукристих речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Грабовська Олена В’ячеславівна,
Національний університет харчових технологій,
кафедра технології цукристих речовин, доцент
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Олійнічук Сергій Тимофійович,
Український науково-дослідний інститут спирту
та біотехнології продовольчих продуктів, директор
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Савич Анатолій Никифорович,
Український науково-дослідний інститут цукрової
промисловості, заступник директора з наукової роботи
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН України (м. Київ)
Захист відбудеться “15” березня 2006 р. о 1400 годині на засіданні cеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою:
01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою:01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “14” лютого 2006 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. С.І. Воронцова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність роботи. Цукристі крохмалепродукти знаходять широке застосування в різних галузях харчової промисловості. За традиційною технологією цукристі крохмалепродукти отримують кислотним або ферментативним гідролізом крохмалю. Значне скорочення тривалості виробництва досягається використанням технології, що базується на безпосередньому гідролізі крохмалю у кукурудзяній сировині.
Відома технологія цукристих крохмалепродуктів із кукурудзяної сировини заснована на застосуванні кислоти в якості каталізатора гідролізу. Забрудненість гідролізатів продуктами розкладання білків та інших компонентів сировини вимагає складної технології очищення сиропів.
Розвиток індустрії ферментних препаратів сприяє удосконаленню існуючих та розробленню нових технологій, заснованих на ферментативних процесах.
Актуальність дисертаційної роботи полягає в удосконаленні технології цукристих сиропів шляхом підвищення ефективності процесів розріджування кукурудзяної сировини та зцукрювання попередньо очищеного крохмального гідролізату ферментними препаратами, які забезпечують отримання рідких цукропродуктів заданого вуглеводного складу.
Важливим є розроблення ефективних способів попереднього очищення гідролізатів від речовин жиро-білкового комплексу і адсорбційного знебарвлення сиропів, заснованих на застосуванні природних сорбентів, що дозволить підвищити термостійкість та покращити якість готової продукції.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження, проведені та викладені в дисертаційні роботі згідно з пріоритетною науковою тематикою НУХТ „Дослідження структур, технологічних середовищ, кінетики, механічних реакцій, стереобудови, біологічної активності сполук з метою створення принципово нових харчових технологій на основі використання фізичних впливів” (наказ Міністерства освіти і науки України № 37 від 13.02.1997 р.), є складовою частиною плану міжкафедральної хоздоговірної теми № 910/12 „Розроблення технології нових видів крохмалепродуктів та їх використання для хлібопекарського, кондитерського, молочноконсервного виробництва та безалкогольних напоїв” (2000 р.), а також госпдоговірної теми з Нехаївським крохмальним заводом № 15/03 “Розроблення технічних умов отримання крохмальної патоки” (1994 р.).
Особистий внесок дисертанта при виконанні роботи полягає у плануванні та проведенні лабораторних досліджень, обробці отриманих результатів, підготовці публікацій, участь у підготовці звітів, розробленні науково-технічної документації та відпрацюванні технологічного режиму у виробничих умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РІДКИХ ЦУКРОПРОДУКТІВ ІЗ КУКУРУДЗЯНОЇ СИРОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок