Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимізація мережі поштового зв’язку України

Оптимізація мережі поштового зв’язку України

Назва:
Оптимізація мережі поштового зв’язку України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,26 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Мухін Василь Георгійович
УДК 656.8.001
Оптимізація мережі поштового зв’язку України
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова
Державного комітету зв’язку та інформатизації України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ящук Леонід Омелянович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Балашов Віталій Олександрович,
Одеський науково-дослідний інститут зв’язку,
директор;
кандидат технічних наук
Дьяконов Анатолій Сергійович,
Український науково-дослідний інституту зв’язку,
м. Київ, начальник відділу.
Провідна установа: Харківський національний університет радіо-
електроніки Міністерства освіти і науки України,
кафедра телекомунікаційних систем.
Захист відбудеться 12.06.2003 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.
Автореферат розісланий 10.05. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Плотников В.М.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
Поштовий зв’язок відіграє виключно важливу роль у розвитку економіки країни, побудові національної та глобальної інформаційної інфраструктури, прискоренні інтеграційних процесів у світі. Втім, розвиток електронних засобів телекомунікацій, конкуренція з боку комерційних структур, що надають послуги поштового зв’язку, зростання витрат на перевезення і оброблення пошти, зубожіння широких верств населення, відсутність державної підтримки галузі та ряд інших факторів призвели до багаторазового падіння поштових потоків, поставили державну пошту України на межу виживання.
Відсутність адекватної математичної моделі функціонування мережі поштового зв’язку, надмірність мережі об’єктів поштового зв’язку, безсистемна побудова поштових маршрутів, неузгодженість розкладів руху поштових вагонів у складі пасажирських поїздів з потребами пошти приводили до збільшення витрат на перевезення і оброблення пошти, великих витрат часу на очікування відправлення пошти, неприйнятних термінів проходження письмової кореспонденції та періодичних видань.
Комплексною програмою створення Єдиної національної системи зв’язку України (Постанова Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1993 р. № 790), Програмою реструктуризації Українського об’єднання поштового зв’язку “Укрпошта” (Постанова Кабінету Міністрів України від 4 січня 1998 р. № 1), Концепцією розвитку зв’язку України до 2010 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 9 грудня 1999 р. № 2238) передбачалось суттєве підвищення ефективності поштового зв’язку, зокрема, скорочення витрат на функціонування мережі поштового зв’язку та скорочення термінів проходження письмової кореспонденції в Україні, однак скрутне становище Українського державного підприємства поштового зв’язку УДППЗ “Укрпошта” не дозволило запровадити в життя поставлені задачі.
Вирішення проблеми скорочення витрат на функціонування мережі поштового зв’язку є основною передумовою забезпечення виконання поштовим зв’язком своєї головної функції – пересилання поштових відправлень і періодичних видань.
Вирішення проблеми скорочення термінів проходження пошти і періодичних видань має виключно важливе економічне, політичне, соціальне та культурне значення, обумовлене підвищенням ефективності управління народногосподарським комплексом; зміцненням позицій державної пошти в конкуренції з комерційними поштовими структурами та електронними засобами телекомунікацій; своєчасним доставлянням передплатникам періодичних видань, особливо загальнодержавних; зближенням і більш близьким спілкуванням людей; підвищенням якості послуг поштового зв’язку; піднесенням авторитету державної пошти України; зростанням обсягів поштових відправлень і, як наслідок, зростанням прибутків від їх пересилання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Оптимізація мережі поштового зв’язку України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок