Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Модифіковані цементні композиції для ремонту залізобетонних конструкцій методом ін’єктування

Модифіковані цементні композиції для ремонту залізобетонних конструкцій методом ін’єктування

Назва:
Модифіковані цементні композиції для ремонту залізобетонних конструкцій методом ін’єктування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Зінкевич Андрій Миколайович
УДК 69.059.2:666.96
Модифіковані цементні композиції
для ремонту залізобетонних конструкцій
методом ін’єктування
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна на кафедрі „Будівлі та будівельні матеріали”, Міністерство транспорту України та в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури на кафедрі Залізобетонних та кам’яних конструкцій, Міністерство освіти та науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Пшінько Олександр Миколайович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, завідувач кафедри „Будівлі та будівельні матеріали”.
Офіційні опоненти:–
доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій та будівельних матеріалів;–
кандидат технічних наук, доцент Шишкін Олександр Олексійович, Криворізький технічний університет, завідувач кафедри виробництва будівельних матеріалів.
Провідна установа:
Національний університет „Львівська політехніка”, кафедра будівельного виробництва інституту будівництва та інженерії довкілля, Міністерство освіти та науки України (м. Львів).
Захист відбудеться „08” квітня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул Чернишевського, 24а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий „06” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. З наростанням темпів фізичного зносу основних фондів, в значній мірі представлених залізобетонними та кам’яними конструкціями, підтримання їх працездатності та ремонт виходять на ведучі позиції в будівельній галузі. В зв’язку з цим все більшої актуальності набувають питання розробки ефективних ремонтних систем та матеріалів, серед яких, одне з чільних місць займають технології з використанням високорухомих ін’єкційних розчинів.
В ряді робіт, присвячених ін’єкційним розчинам, не в повній мірі розглянутий комплекс характеристик та властивостей, необхідних для забезпечення ефективності розчинів як ремонтних матеріалів та надійності системи „ремонтний матеріал-конструкція”, також, запропоновані рецептури не дозволяють отримувати матеріали в вигляді сухих сумішей, що обумовило б значне підвищення їх ефективності. Добре досліджені тампонажні розчини володіють недостатньою міцністю для використання їх в якості конструкційних матеріалів.
Відсутність на ринку України вітчизняних композицій у вигляді сухих сумішей для ін’єкційних методів ремонту визначають актуальність роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження виконувались у відповідності з науково-дослідною роботою № ПР/НТО (П) -02-2/НЮ-221/62.13.02.03 „Розробка тампонажних та ін’єкційних сумішей і технології їх використання при ремонті тунелів” кафедри „Будівлі та будівельні матеріали” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту (ДР 0102U003584) та в рамках кафедральної держбюджетної науково-дослідної теми „Залізобетонні конструкції при експлуатації в умовах екстремальної дії зовнішнього середовища” кафедри „Залізобетонні та кам’яні конструкції” Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (РК 0102U006063).
Мета роботи. Розробка ефективної модифікованої цементної композиції у вигляді сухої суміші для відновлення залізобетонних та кам’яних конструкцій методом ін’єктування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Модифіковані цементні композиції для ремонту залізобетонних конструкцій методом ін’єктування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок