Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ (на прикладі господарств Тернопільської області)

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ (на прикладі господарств Тернопільської області)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ (на прикладі господарств Тернопільської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,18 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕННІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ДОВБУШ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 657.221:657.633:631.16
ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ
У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ
(на прикладі господарств Тернопільської області)
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку, аналізу та аудиту в АПК Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук
Жук Наталія Леонідівна,
Національний науковий центр „Інститут аграрної економіки” УААН,
заступник завідувача відділу методології
бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Державна академія статистики, обліку і аудиту України
кафедра бухгалтерського обліку,
Державний комітет статистики України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться „ 27 ” лютого 2006 р. о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий „ 24 ” січня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Савченко В.Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність створення умов для пріоритетного розвитку агропромислового комплексу та підсилення соціальної орієнтованості аграрної політики зумовлюється винятковою значущістю галузі в національній економіці України, в житті людини і суспільства, а також незамінністю вироблюваної в сільському господарстві продукції і потребою відродження селянства як носія національної культури і моралі, як господаря на землі. На досягнення цього спрямований Закон України „Про основні засади державної аграрної політики на період до 2015 року” №  – IV, прийнятий 18 жовтня 2005 року, виконання якого сприятиме зміцненню продовольчої безпеки держави збільшенню кількості робочих місць, підвищенню рівня доходів сільського населення не нижче від середнього рівня в інших галузях економіки та підсиленню економічної доцільності національного виробництва. Оскільки сам аграрно-промисловий комплекс складає вагому частку економіки України, його подальший розвиток є важливою загальнодержавною справою.
Реформування сільськогосподарських підприємств зумовило появу різних організаційно-правових форм господарювання, серед яких важливе місце належить фермерським господарствам. Вони мають ряд особливостей у формуванні засобів, капіталу, в розподілі одержаних результатів, у системі управління та організації бухгалтерського обліку і контролю.
Дослідженням різнопланових проблем організації бухгалтерського обліку і контролю в нових умовах господарювання присвячені роботи ряду вчених-економістів: Ф.Ф. Бутинця, П.І. Гайдуцького, М.Я. Дем’яненка, Г.Г. Кірейцева, М.М. Коцупатрого, В.Г. Лінника, Є.В. Мниха, В.Б. Моссаковського, М.Ф. Огійчука, В.М. Пархоменка, В.В. Сопка, Л.К.Сука, Н.М. Ткаченко, П.Я. Хомина, В.М. Жука, Л.С. Шатківської, В.М. Мурашка, В.О. Шевчука та інших авторів, які зробили значний внесок у розробку теорії і практики обліку та контролю діяльності нових форм господарювання в сільському господарстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ (на прикладі господарств Тернопільської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок