Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація контролю в управлінні діяльністю підприємств споживчої кооперації у сучасних умовах

Організація контролю в управлінні діяльністю підприємств споживчої кооперації у сучасних умовах

Назва:
Організація контролю в управлінні діяльністю підприємств споживчої кооперації у сучасних умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
На правах рукопису
УДК: У29:У053.3
ТКАЧЕНКО АЛЛА МИХАЙЛІВНА
Організація контролю в управлінні діяльністю підприємств споживчої кооперації у сучасних умовах
Спеціальність 08.06.01 – Економіка підприємства і організація
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Донецьк - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки і організації виробництва Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти України (м. Запоріжжя).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Семенов Григорій Антонович,
Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти України, завідувач кафедри економіки і організації виробництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти України (м.Київ ),професор кафедри обліку і аудиту промисловості;
кандидат економічних наук, доцент,
Заслужений працівник вищої школи
Фатюха Леонід Кузьмич,
Запорізький державний технічний
університет Міністерства освіти України
(м.Запоріжжя ), доцент кафедри економіки та організації виробництва.
Провідна установа - Донецька державна академія управління
Міністерства освіти України (м. Донецьк), кафедра загального і адміністративного менеджменту.
Захист відбудеться "_21_" _жовтня_1999 р. о _16:00_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, Донецьк-48, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, Донецьк-48, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "_18_" _вересня_ 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поклонський Ф.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Контроль за станом економіки у перехідний період, в тому числі фінансовий контроль, є важливою сферою діяльності по управлінню народним господарством. Його призначення полягає у сприянні успішній реалізації фінансової політики нашої держави, забезпеченні процесу формування і ефективного використання фінансових ресурсів і оптимального розподілу внутрішнього валового продукту.
В умовах формування нового економічного механізму, значно зростають вимоги до фінансового контролю, який сприяє ліквідації і запобіганню всіляких втрат. Поряд із забезпеченням виконання основної своєї функції – попередження про фактичні відхилення контрольованих величин від суспільно необхідного рівня і вимог економічних законів в ринкових умовах фінансовий контроль, в тому ж числі ревізії і перевірки, як і будь-яка інша сфера управління фінансами, повинні бути економічно обгрунтовані, тобто перед ревізією, перевіркою і будь-яким іншим видом фінансового контролю постає завдання досягнення максимуму корисного ефекту у розрахунку на кожну одиницю затрат проведення контрольно-ревізійної роботи. Зазначене завдання може бути вирішене за допомогою розробки програм і впровадження комп’ютерної техніки, економіко-математичних методів, а також наукової організації праці, в тому числі нормування праці у сфері контрольно-ревізійної роботи.
У період формування ринкової економіки повністю змінюється структура завдань, поглиблюється інтеграція науково-виробничої управлінської діяльності, і у зв’язку з цим, виникла нагальна потреба пошуку нових підходів до вдосконалення праці управлінського персоналу і, зокрема, контрольно-ревізійних працівників. В той же час проведення реформ в управлінні економікою свідчить про помітні розбіжності між очікуваними і реальними результатами. А це, без сумніву, свідчить не тільки про складність і глибину змін, але і про наявність теоретичних прорахунків, використання недостатньо обгрунтованих наукових підходів до розв’язання нових завдань. Економічна наука виявилась непідготовленою до таких різких змін, внаслідок чого підприємства відчувають значний дефіцит наукових розробок і практичних рекомендацій в галузі організації і нормування праці контрольно-ревізійних працівників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Організація контролю в управлінні діяльністю підприємств споживчої кооперації у сучасних умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок