Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕЧІТКА СИСТЕМА КОМБІНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ НАКОЧУВАННЯ ПРОФІЛІВ РІЗЕЙ

НЕЧІТКА СИСТЕМА КОМБІНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ НАКОЧУВАННЯ ПРОФІЛІВ РІЗЕЙ

Назва:
НЕЧІТКА СИСТЕМА КОМБІНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ НАКОЧУВАННЯ ПРОФІЛІВ РІЗЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Алексеєв Ігор Анатолійович
УДК 621.771.2-52, 621.778.8:621.88-52
НЕЧІТКА СИСТЕМА КОМБІНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ
ПРОЦЕСОМ НАКОЧУВАННЯ ПРОФІЛІВ РІЗЕЙ
Спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі електроніки та автоматики Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор Бойко Віталій Іванович,
Дніпродзержинський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри електроніки та автоматики
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Ткачов Віктор Васильович, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерних систем;
кандидат технічних наук, доцент Єгоров Олександр Петрович, Національна металургійна академія України Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри автоматизації виробничих процесів.
Провідна установа:
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра системного аналізу та управління.
Захист відбудеться „_12_” __травня__ 2005 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.080.07 при Національному гірничому університеті за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий „_9_” _квітня_ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.А. Колб
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою задачею розвитку промисловості України є впрова-дження заходів щодо істотного зменшення відходів та витрат металопродукції. Окрім того, вдосконалення техні-ки та технологій у машинобудівній та металообробній промисловості, яке супроводжується інтенсивною експлуатацією обладнання, по-требують застосування принципово нових виробів кріплення. Вони дозволяють отримувати високоефективні, зміцнені та довговічні з'єднання, але одночасно з цим потребують вико-нання підвищених вимог до точності та механічних властивостей їх профілів.
Ефективний внесок в розвиток прогресивних ресурсозберігаючих технологій може внести широке застосування поперечно-профільної накатки (ППН). Процес у 5-10 разів збі-льшує продуктивність праці, підвищує коефіцієнт використання металу у порівнянні з різан-ням на токарних автоматах. Зміцнення зовнішніх шарів накатаних профілів різі сприяє під-вищенню їх втомленої міцності та зносостійкості на 20-40 відсотків. Чистота поверхні нака-таних профілів відповідає 8-10 квалітету.
Впровадження процесів профільної накатки стримується незначним обсягом випуску відповідного обладнання, недостатнім використанням його резервів і моральним зносом, низьким рівнем автоматизації процесу.
У вказаних умовах стало необхідним вирішення актуальної наукової задачі, а саме створення автоматизованих систем контролю та ке-рування процесом формоутворення на існуючому профіленакатному обладнанні, які дозволять привести якісні характеристики профілів до рівня вимог євро-пейських та світових стандартів (ISO,DIN).
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні положення і результати роботи використані у держбюджетних НДР кафедри “Електроніки та автоматики” Дніпродзержинського державного технічного університету, що виконувались у відповідності до координаційних планів „Основи автоматичного управління точною про-каткою ступінчастих деталей та накаткою профілів на базі нового напівавтомату ЖА-802 (Україна)”- державний реєстраційний номер 0197U002460 1999 р., „Стохастичне дуальне управління технологічними процесами поперечно-клинової прокатки та накатки профілів складної форми" - державний реєстраційний номер 0101U001780 2001 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НЕЧІТКА СИСТЕМА КОМБІНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ НАКОЧУВАННЯ ПРОФІЛІВ РІЗЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок