Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ Й ТЕСТУВАННЯ СЕГМЕНТІВ КОРПОРАТИВНОЇ КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОВИ VHDL

РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ Й ТЕСТУВАННЯ СЕГМЕНТІВ КОРПОРАТИВНОЇ КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОВИ VHDL

Назва:
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ Й ТЕСТУВАННЯ СЕГМЕНТІВ КОРПОРАТИВНОЇ КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОВИ VHDL
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,30 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
 
ХАНЬКО ВАДИМ ВІКТОРОВИЧ
УДК 681.32:519.713
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ Й ТЕСТУВАННЯ СЕГМЕНТІВ КОРПОРАТИВНОЇ КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОВИ VHDL
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Хаханов Володимир Іванович, Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, професор
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Хажмурадов Манап Ахмадович, Національний науковий центр “Харківський фізико-технічний інститут”, начальник відділу математичного забезпечення;
доктор технічних наук, професор Дербунович Леонід Вікторович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри автоматики і керування в технічних системах.
Провідна установа
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра спеціалізованих комп'ютерних систем, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 27 лютого 2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 26 лютого 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Глобальні та локальні комп'ютерні мережі зробили революційний переворот в області технологій телекомунікаційного обміну, збереження й обробки інформації. Це стало можливим завдяки розвитку сучасної інтегральної субмікронної технології, що забезпечила появу могутніх обчислювальних серверів, персональних комп'ютерів і розробку нових технічних засобів, технологій телекомунікаційного зв'язку. Наслідком демократичного розвитку мережі Internet і створення локальних обчислювальних мереж (ЛОМ) є надання користувачу наступного спектра послуг, що істотно змінюють або доповнюють технології спілкування: високошвидкісне поштове обслуговування за протоколом e-mail; оперативний пошук та одержання наукової, технічної, комерційної, соціологічної інформації; рекламування власних досягнень по мережі; дистанційна трудова діяльність, що пов'язана з виконанням наукових, виробничих, комерційних проектів. Єдиним недоліком мережі є реальна можливість небажаного несанкціонованого доступу до інформації користувача з метою її доповнення, копіювання або перетворення.
З урахуванням того, що ЛОМ для користувача можна розглядати як комп'ютер або обчислювальний пристрій з віртуальним наданням на екрані монітора фізично розосередженої інформації, яка представлена на інших носіях, методи і засоби технічної діагностики цифрових об'єктів можуть бути адаптовані до сітьових структур. Тому проблема технічної діагностики обчислювальних мереж може бути зведена до модифікації методів і алгоритмів моделювання, тестування, пошуку дефектів, що орієнтовані на організацію й проведення діагностичного експерименту для цифрової системи.
Наслідком застосування відомих засобів технічної діагностики до об'єкта дослідження у вигляді ЛОМ є огляд публікацій, що стосуються не тільки існуючих моделей і методів аналізу локальних мереж, але й алгоритмів тестування та діагностування цифрових систем, які можна застосувати до рішення проблем сервісного обслуговування комп'ютерних мереж або їхніх компонентів. Дослідженням цих двох складових займалися вчені: К.Гі, М.Като, Д.Іімура, Д.Мартін, В.А.Якубайтіс, Д.Чалліс, Д.Нессер, Л.Чаррел, Д.Хейкс, П.П.Пархоменко, О.М.Романкевич, Д.В.Сперанський, Ю.О.Скобцов, Л.В.Дербунович, M.Breuer, B.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ Й ТЕСТУВАННЯ СЕГМЕНТІВ КОРПОРАТИВНОЇ КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ МОВИ VHDL

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок