Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОНАВАНТАЖЕНОСТІ несучих систем АВТОМОБІЛЯ

ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОНАВАНТАЖЕНОСТІ несучих систем АВТОМОБІЛЯ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОНАВАНТАЖЕНОСТІ несучих систем АВТОМОБІЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,57 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Дячук Максим Вікторович
УДК 629.35 + УДК 621.8.034
ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОНАВАНТАЖЕНОСТІ несучих систем АВТОМОБІЛЯ
Спеціальність 05.22.02 - автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автомобілів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | лауреат Державної премії України, доктор технічних наук, професор Туренко Анатолій Миколайович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, ректор університету.
доктор технічних наук, професор Мигаль Василь Дмитрович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри системотехніки та діагностики транспортних засобів;
кандидат технічних наук, доцент, Артюшенко Анатолій Дмитрович, Харківський національний технічний університет „ХПІ”, доцент кафедри автомобіле- та тракторобудування.
Державне підприємство „Завод ім. Малишева” Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться „02” листопада 2005 р. о „1200” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою:
Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий „19” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
І.С. Наглюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Достовірна оцінка і прогнозування динамічних властивостей автомобіля на стадії проектування у вітчизняній автомобільній промисловості не завжди адекватні, тому що проводяться, в основному, за допомогою застарілих алгоритмів і методів, спрощених моделей, без урахування взаємодії елементів конструкції в цілому. Наслідком цього є істотне збільшення часу доведення конструкції, зокрема, вантажних автомобілів; при цьому іноді використовується чисто евристичний підхід.
Зміст дисертаційної теми передбачає комплексний погляд на перспективи розвитку розрахункових методів моделювання і прогнозування коливальної динаміки автомобіля. При цьому розробляються та удосконалюються методи, алгоритми, динамічні моделі автомобіля як для окремих елементів динамічної системи (дорога, шина, несуча система та ін.), так і для комплексного представлення стохастичного руху автомобіля з реальними фізичними параметрами кузова і ходової частини.
Актуальність теми. На даний момент перед інженером-конструктором автомобільної промисловості постають протиріччя: з одного боку - необхідність врахування усе більшої кількості зовнішніх факторів і особливостей конструкції, з іншого боку - істотне ускладнення аналітичних розрахункових моделей, які потребують вихідних даних з конструкторських бюро суміжних систем автомобіля. Фактично, елементи конструкції автомобіля, що створюються окремо, не перевіряються на своєрідну „динамічну сумісність”, і, як результат цього, - незадовільні показники іспитів з наступною доробкою конструкції.
Світовий досвід автомобілебудування показує об'єктивні якісні зміни як у принципах моделювання динаміки АТЗ, так і в методах аналізу. Це, насамперед, аналіз з використанням МКЕ і чисельного інтегрування, орієнтація на повноцінні State-of-the-Art Automotive Multi-body і Real-Time моделі. Останнє реалізовано в таких потужних пакетах, як: ANSYS, MATLAB SIMULINK, ADAMS-AUTO, SIMPACK - створених спеціально у тому числі і для автомобільної промисловості.
Актуальність теми виражається, насамперед, необхідністю зміни співвідношення витрат на проектування (аналіз) та доведення конструкції в напрямку оптимізації виробничого циклу. Для цього необхідно збільшувати вагу розрахунково-прогнозуючої частини шляхом удосконалення використовуваних і впровадження нових методів оцінки динамічних властивостей конструкції вітчизняного автомобіля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ МЕТОДІВ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ВІБРОНАВАНТАЖЕНОСТІ несучих систем АВТОМОБІЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок