Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення показників якості сучасних систем управління телекомунікаційними мережами

Поліпшення показників якості сучасних систем управління телекомунікаційними мережами

Назва:
Поліпшення показників якості сучасних систем управління телекомунікаційними мережами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ і ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Український науково-дослідний інститут зв’язку
СТЕЦ оЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
УДК 621.396.662.072.078
Поліпшення показників якості сучасних систем управління телекомунікаційними мережами
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку Міністерства транспорту і зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Хиленко Володимир Васильович,
Український науково-дослідний інститут зв’язку, директор
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Лучук Андрій Михайлович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, професор
кафедри інформаційних технологій
кандидат технічних наук
Отрох Сергій Іванович,
апарат управління ВАТ „Укртелеком”, головний фахівець науково-технічного центру
Провідна установа: Національний технічний університет України “КПІ”, м.Київ
 
Захист відбудеться „ 22 ” 06 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв’язку за адресою: 03110, м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою : 03110 , м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розісланий „ 22 ” 05 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.Ф. Михайлов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Побудова інформаційного суспільства характеризується стрімким підвищенням ролі інфокомунікаційних послуг у сфері діяльності людини, суспільства й держави. Сучасний стан телекомунікаційних мереж характеризується, насамперед, конвергенцією мобільної та стаціонарної мереж. Інтелектуалізація мереж, яка відбувається сьогодні, ґрунтується на фундаментальній ідеї розподілу функцій комутації та функцій надання послуг, що сприяє впровадженню глобальної інформаційної інфраструктури (ГІІ). Створенню ГІІ сприяють такі домінуючі фактори: конвергенція технологій телекомунікацій, комп'ютеризації і споживчої електроніки, розширення застосування постачальниками цифрових технологій; нові можливості для бізнесу, що виникли як наслідок лібералізації послуг телекомунікацій. Для реалізації концепції ГІІ потрібно створення мережі для передавання інформації, забезпечення її розподіленої обробки й збереження, надання традиційних комунікаційних послуг, підтримка послуг і допоміжних програмних продуктів, термінальне устаткування. Щоб забезпечити вимоги, необхідна більш гнучка архітектура системи управління (СУ) телекомунікаціями, яка б легко реалізувала швидке введення в дію нових послуг, насамперед мультисервісних, їх підтримку з визначеною ймовірністю по всій глобальній мережі. Мережі телекомунікацій є складними об’єктами управління, які потребують розподільної системи. Управління – це багатофункціональний процес. У загальному вигляді відповідно до функціонального призначення види управління мережами та послугами телекомунікацій можна згрупувати як технічне, функціональне, оперативне та координаційне (адміністративне управління й управління розробками та розвитком) управління. Для взаємодії розподілених компонентів управління в єдиній системі, для реалізації нею функцій управління, необхідна мережа, якою передається інформація управління.
В кінці 20 сторіччя було введено термін „мережі нового покоління” – NGN (Next Generation Network), в яких закладена ідея створення універсальної мережі телекомунікацій, котра б дозволила переносити будь-які види інформації, такі як: мова, відео, аудіо, графіка й т.д., а також забезпечувати можливість надання необмеженого спектру інфокомунікаційних послуг з гнучким управлінням, персоналізацій та створенням нових послуг. Це можливо за рахунок уніфікації мережних рішень, що припускає реалізацію універсальної транспортної мережі з розподіленою комутацією, винесення функцій надання послуг у кінцеві мережні вузли та інтеграцію з традиційними мережами телекомунікацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Поліпшення показників якості сучасних систем управління телекомунікаційними мережами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок