Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕФОРМАЛЬНИХ ОБ’ЄДНАНЬ МОЛОДІ УКРАЇНИ У 1953-1991 РОКАХ

СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕФОРМАЛЬНИХ ОБ’ЄДНАНЬ МОЛОДІ УКРАЇНИ У 1953-1991 РОКАХ

Назва:
СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕФОРМАЛЬНИХ ОБ’ЄДНАНЬ МОЛОДІ УКРАЇНИ У 1953-1991 РОКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,86 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ
СОРОКА Світлана Вікторівна
УДК 321. 021: 061. 213 (477)
СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕФОРМАЛЬНИХ ОБ’ЄДНАНЬ
МОЛОДІ УКРАЇНИ У 1953-1991 РОКАХ
Спеціальність 23.00.02 –
політичні інститути та процеси
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Миколаїв – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному університеті імені В. О. Сухомлинського, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор історичних наук, професор Багмет Михайло Олександрович,
Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили
завідувач кафедри державної політики і менеджменту, проректор.
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор Бойко Олександр Дмитрович,
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, ректор;
кандидат політичних наук, Ярошенко Віра Миколаївна, Миколаївський
державний гуманітарний університет імені Петра Могили, доцент кафедри
політичних наук.
Провідна установа: Південноукраїнський державний педагогічний університет імені
К. Д. Ушинського, кафедра політичних наук, Міністерство освіти і науки
України, м. Одеса.
Захист відбудеться „19” січня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 38.053.01 в Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили (54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10).
Автореферат розісланий „11” грудня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради М. С. Іванов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі в українському суспільстві виникли певні труднощі у формуванні оптимального та ефективного механізму взаємодії влади і молоді, що призводить до зниження рівня впливу молодіжних громадських структур на суспільно-політичні процеси, участі в управлінні державними та громадськими справами, захисту прав, реалізації інтересів і потреб молодого покоління. Ці тенденції свідчать про порушення основних засад державної молодіжної політики, принципів соціального становлення та розвитку молоді в Україні. Отже, час вимагає посилення уваги до комплексного вивчення проблем участі молоді в суспільно-політичному житті та зміцнення взаємовідносин молодіжних об’єднань з владними і політичними структурами, до того ж, це потрібно здійснювати шляхом врахування як реалій сьогодення, так і вітчизняного досвіду попередніх років. Особливо це стосується такої форми виявлення громадської ініціативи населення як неформальні молодіжні об’єднання, суспільно-політична діяльність яких залишається відкритою темою сучасної політичної науки.
Актуальність дослідження підсилюється тим фактом, що врахування досвіду діяльності молодіжних неформальних об’єднань, їхніх реальних здобутків і результатів особливо необхідне в умовах активної розбудови громадянського суспільства в Україні. Виходячи з цього, їх вивчення становить безсумнівний інтерес для формування цілісного погляду на систему громадських об’єднань в Україні на різних етапах суспільно-політичного розвитку, а також допоможе оптимізувати систему молодіжних структур в Україні, актуалізує питання дослідження неформальної ініціативи молоді на сучасному етапі.
Необхідність вивчення суспільно-політичної діяльності неформальних молодіжних об’єднань в Україні періоду 1953-1991 рр. також обумовлена наступними чинниками.
По-перше, дослідження цілей, змісту та наслідків неофіційної активності молоді становить значний інтерес у теоретичному аспекті визначення специфіки моделі суспільно-політичної діяльності молоді залежно від типу політичного режиму в державі.
По-друге, поява останнім часом нових наукових праць, які присвячені дослідженню певних аспектів суспільно-політичної діяльності неформальних об’єднань молоді, вимагає критичного переосмислення попередніх здобутків, розставлення нових акцентів, заповнення прогалин у політичній історії України другої половини ХХ ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕФОРМАЛЬНИХ ОБ’ЄДНАНЬ МОЛОДІ УКРАЇНИ У 1953-1991 РОКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок