Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством

Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством

Назва:
Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. ІВАНА ФРАНКА
Чмерук Галина Григорівна
УДК 330.101.542:330.4:519.6
Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Львів – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних систем в менеджменті Львівського національного університету імені Івана Франка.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Єлейко Василь Іванович,
кафедра інформаційних систем в менеджменті Львівського національного університету імені Івана Франка
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Корольов Олег Анатолійович,
кафедра статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічний університету
кандидат економічних наук, доцент
Фещур Роман Васильович,
кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка”
Провідна установа: Київський національний економічний
університет, кафедра економіко-математичних методів, Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться “12” червня 2001 р. о 15.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка, м. Львів, пр. Свободи 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка ( м. Львів, вул. Драгоманова, 5)
Автореферат розісланий “9” травня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, _________________ Панчишин С.М.
Актуальність теми дослідження. Авторитет сучасної цивілізованої держави, її інтеграція в світове співтовариство, визначаються, в основному, станом розробок в галузі фундаментальних і прикладних наук, у високих інформаційних технологіях, системах і мережах. В зв’язку з цим у 1998р. в Україні прийнято Закон "Про Національну Програму інформатизації", що визначає стратегію розв’язання проблеми забезпечення інформаційних потреб та інформаційної підтримки науково-технічної, соціально-економічної, екологічної, оборонної, національно-культурної та інших видів діяльності у сферах загальнодержавного значення. Національна програмам інформатизації становить комплекс взаємопов’язаних окремих завдань (проектів) інформатизації, спрямованих на реалізацію державної політики та пріоритетних напрямів створення сучасної інформаційної інфраструктури України. Питанню інформатизації та автоматизації управління виробничим підприємством в Україні присвячується багато уваги. Це можна пояснити тим, що більшості державних підприємств у спадок від адміністративно-командної системи залишилось застаріле, майже неавтоматизоване обладнання, фактично мало комп’ютеризовані технології, старі методи управління. А в умовах ринку, щоб досягти певного рівня конкурентоспроможності підприємству необхідно переходити на використання новітніх технологій, на застосування найсучасніших апаратних та програмних засобів автоматизації управління. Ринок характеризується постійним прагненням до підвищення ефективності виробництва, передбачає свободу прийняття рішень тими, хто несе відповідальність за кінцеві результати діяльності фірми і її підрозділів; потребує постійних коригувань цілей і планових програм фірми в залежності від стану ринку. Для цього необхідна особлива система управління, характерна для ринкових умов, яка враховує пріоритети специфіку і менталітет України.
Основною задачею при прийнятті управлінських рішень є виявлення, оцінка, аналіз проблемних ситуацій і визначення дійових впливів на об’єкт з метою цього ефективного функціонування. В роботі розглядається комплекс проблем, що пов’язані з аналізом ситуацій, які можуть виникнути в зв’язку з обробкою вихідних потоків даних. Формалізація підходу до розгляду вихідних потоків даних дає можливість ставити питання оптимізації обробки вихідного потоку даних, наприклад, по параметрах оптимізації загального часу обробки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Економіко-математичне моделювання інформаційного забезпечення управління підприємством

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок