Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАДІЙНІСТЬ ПЕРЕКРИТТІВ ІЗ МАЛОРОЗМІРНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗА МІЦНІСТЮ ПЕРЕРІЗІВ, НОРМАЛЬНИХ ДО ПОВЗДОВЖНЬОЇ ОСІ

НАДІЙНІСТЬ ПЕРЕКРИТТІВ ІЗ МАЛОРОЗМІРНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗА МІЦНІСТЮ ПЕРЕРІЗІВ, НОРМАЛЬНИХ ДО ПОВЗДОВЖНЬОЇ ОСІ

Назва:
НАДІЙНІСТЬ ПЕРЕКРИТТІВ ІЗ МАЛОРОЗМІРНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗА МІЦНІСТЮ ПЕРЕРІЗІВ, НОРМАЛЬНИХ ДО ПОВЗДОВЖНЬОЇ ОСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,97 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ТИЩЕНКО ОЛЕНА АНДРІЇВНА
УДК 624.012.45.046.5:62-192
НАДІЙНІСТЬ ПЕРЕКРИТТІВ ІЗ МАЛОРОЗМІРНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
ЗА МІЦНІСТЮ ПЕРЕРІЗІВ, НОРМАЛЬНИХ ДО ПОВЗДОВЖНЬОЇ ОСІ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ДНІПРОПЕТРОВСЬК-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Савицький Микола Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Барашиков Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій;
кандидат технічних наук Санников Ігор Валентинович, Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України, завідувач лабораторії несучих конструкцій.
Провідна установа
Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться “ 24 ” квітня 2003р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, зал засідань спеціалізованої вченої ради, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “ 24 ” березня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Однією із ефективних конструктивних систем для будівництва і реконструкції будівель є архітектурно-конструктивно-технологічна система (АКТС) із малорозмірних елементів. У загальній вартості будинків із малорозмірних елементів до 30% складає вартість перекриттів. Підвищення рівня техніко-економічних показників перекриттів можливо як за рахунок розробки нових конструктивних рішень, так і за рахунок удосконалення методів їхнього проектування.
Перекриття із малорозмірних елементів є комплексними, тому що в їхній склад входять конструктивні елементи з різними фізико-механічними характеристиками. Прийнятий в даний період напівімовірнісний метод розрахунку залізобетонних конструкцій за граничними станами виходить із передумов, що в конструкції можуть одночасно знаходитись елементи із найневигіднішими значеннями фізико-механічних характеристик. Тому розрахунок конструкцій з комплексними перерізами, які складаються із декількох конструктивних елементів, за методом граничних станів, може приводити до зайвих запасів міцності, а внаслідок чого, до зайвих запасів матеріальних і фінансових ресурсів. Для визначення резервів несучої здатності конструкцій з комплексними перерізами необхідно враховувати імовірність одночасного попадання в конструкції елементів з найневигіднішими значеннями визначальних параметрів, для чого необхідне залучення методів теорії надійності.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась в рамках досліджень кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, кафедральної держбюджетної теми “Розвиток вітчизняної конструктивно-технологічної системи житлового будівництва з використанням малорозмірних елементів”, затвердженої науково-технічною радою ПДАБА від 14.02.01; державний реєстраційний номер теми 0102U002365.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – удосконалити метод розрахунку залізобетонних елементів перекриттів з комплексними перерізами за міцністю перерізів, нормальних до повздовжньої осі, на основі теорії надійності будівельних конструкцій, для підвищення техніко-економічної ефективності конструкцій перекриттів із малорозмірних елементів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАДІЙНІСТЬ ПЕРЕКРИТТІВ ІЗ МАЛОРОЗМІРНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗА МІЦНІСТЮ ПЕРЕРІЗІВ, НОРМАЛЬНИХ ДО ПОВЗДОВЖНЬОЇ ОСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок