Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МОДИФІКОВАНИХ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ АКРИЛОВИХ ПОЛІМЕРІВ

СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МОДИФІКОВАНИХ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ АКРИЛОВИХ ПОЛІМЕРІВ

Назва:
СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МОДИФІКОВАНИХ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ АКРИЛОВИХ ПОЛІМЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,83 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВОЛОШИНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ АНТОНОВИЧ
УДК 541.64:678.774.342.+678.744
СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МОДИФІКОВАНИХ
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ АКРИЛОВИХ ПОЛІМЕРІВ
02.00.06 - хімія високомолекулярних сполук
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора хімічних наук
Київ-2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фізичної та колоїдної хімії інституту хімії та хімічних технологій національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор хімічних наук, професор
Ван-Чин-Сян Юрій Якович
Національний університет “Львівська політехніка”
завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії
Офіційні опоненти: Член-кореспондент НАН України
доктор хімічних наук, професор,
Керча Юрій Юрійович
заступник директора інституту хімії
високомолекулярних сполук НАН України,
завідувач відділу модифікації полімерів
доктор хімічних наук, професор
Нижник Валерій Васильович
Київський Національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри хімії високомолекулярних сполук
доктор хімічних наук, професор
Волошановський Ігор Станіславович
Одеський університет ім. I.І.Мечнікова
завідувач кафедри органічної хімії
Захист відбудеться “18”_березня_2008 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.25 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська, 64, хімічний факультет, ауд. 518. Тел. (044)239-33-00.
З дисертацією можна ознайомитися в науковй бібліотеці Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Володимирська , 58.
Автореферат розісланий “___” ____________2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д 26.001.25, кандидат хімічних наук Єжова Т.Г.
ВСТУП
Актуальність теми. Науково-технічний прогрес вимагає пошуку полімерних матеріалів із заданим комплексом експлуатаційних властивостей. Одним з важливих методів отримання полімерів є метод радикальної полімеризації вінільних мономерів. Цим методом синтезують емульсійні, блочні та полімери у розчині, які використовують для одержання пластичних мас та виробів у комплексі з різними додатками, що запобігають їхній деструкції. У разі застосування модифікувальних додатків у полімерних матеріалах одним з най- важливіших питань є регулювання термінів їхньої дії. У багатьох випадках створення полімерів пролонгованої дії дає змогу істотно вплинути на техніко-економічні та технологічні показники експлуатації полімерних матеріалів.
Регулювати експлуатаційні властивості полімерів з модифікувальними додатками можна, отримуючи кополімери з використанням багатофункціональних мономерів та композиції, що містять додатки немономерного типу. Комплексний підхід до модифікування полімерів дасть змогу оцінити дію модифікувальних додатків та вибрати оптимальний спосіб модифікування. Встановлення кінетичних параметрів і відповідно механізмів кополімеризації біфункціональних мономерів з багатофункціональними мономерами дасть змогу цілеспрямовано створювати модифікувальні полімери. До наших досліджень в літературі було відсутнє порівняння застосування модифікувальних додатків мономерного та немономерного типу в полімерах.
У літературі були відсутні дані про системні дослідження застосування органічних гідрофобних модифікувальних додатків у водних полімерних колоїдних системах. Зокрема застосування сумішей розчинників дасть змогу впливати на фізико-хімічні параметри середовища, що сприятиме суміщенню гідрофільних полімерів та гідрофобних модифікувальних додатків. Вивчення структурних перетворень та колоїдно-хімічних властивостей полімерних дисперсій, механізмів та особливостей емульсійної полімеризації, яка супроводжується формуванням міжфазної поверхні, масоперенесенням речовин між фазами, певними кінетичними особливостями процесу дасть змогу сформувати наукові підходи для цілеспрямованого модифікування такого типу полімерних колоїдних систем низькомолекулярними органічними додатками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МОДИФІКОВАНИХ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ АКРИЛОВИХ ПОЛІМЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок