Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГІДРОДИНАМІКА ТА ТЕПЛОМАСООБМІН АВТОКАТАЛІТИЧНОГО ПРОЦЕСУ СПІВПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СІРКИ З ДИЦИКЛОПЕНТАДІЄНОМ

ГІДРОДИНАМІКА ТА ТЕПЛОМАСООБМІН АВТОКАТАЛІТИЧНОГО ПРОЦЕСУ СПІВПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СІРКИ З ДИЦИКЛОПЕНТАДІЄНОМ

Назва:
ГІДРОДИНАМІКА ТА ТЕПЛОМАСООБМІН АВТОКАТАЛІТИЧНОГО ПРОЦЕСУ СПІВПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СІРКИ З ДИЦИКЛОПЕНТАДІЄНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,17 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ”ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Гуглич Сергій Іванович
УДК 621.21
ГІДРОДИНАМІКА ТА ТЕПЛОМАСООБМІН АВТОКАТАЛІТИЧНОГО ПРОЦЕСУ СПІВПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СІРКИ З ДИЦИКЛОПЕНТАДІЄНОМ
05.17.08 – процеси й обладнання хімічної технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Мальований Мирослав Степанович
Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України, м.Львів
кафедра екології та охорони навколишнього
середовища, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Семенишин Євген Михайлович
Національний університет "Львівська політехніка"
Міністерства освіти і науки України, м.Львів
кафедра хімічної інженерії, професор кафедри
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Шморгун Володимир Васильович
Інститут технічної теплофізики НАН України, м. Київ.
старший науковий співробітник.
Провідна установа: Національний технічний університет "Київський
політехнічний інститут" Міністерства освіти
і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться " 19 " грудня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.09 при Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Св. Юра 9, навчальний корпус 9, кім. 214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий " 14 " листопада 2005 р.
 
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к. т. н., доцент В.М.Атаманюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Одним із важливих спеціальних видів елементної сірки є її полімерна модифікація - полімерна сірка. Через цінні, специфічні властивості полімерна сірка одержала широке застосування в господарстві розвинутих країн світу. Заміна звичайної сірки на полімерну забезпечує покращання експлуатаційних властивостей гумово-технічних та інших виробів.
Існуючі методи виробництва полімерної сірки із грудкової, прості на перший погляд, мають ряд недоліків технологічного, енергетичного, технічного та економічного планів, внаслідок яких на теренах країн СНД багатотонажне виробництво цього продукту відсутнє. Тому потреба в полімерній сірці задовільняється за рахунок імпорту. Відтак, пошук та розроблення ефективних технологій одержання полімерної сірки є актуальною проблемою хімічної промисловості. Серед можливих шляхів вирішення цього питання найбільший інтерес викликає технологія одержання полімерної сірки шляхом співполімеризації елементної сірки з органічними ненасиченими вуглеводнями. Промислове виробництво полімерної сірки за методом співполімеризації дало б змогу не тільки забезпечити народне господарство цінним продуктом, але й вирішити екологічне питання – залучення відходів очищення нафти та газу від сірки у промислове виробництво. Проведені пошукові дослідження та узагальнені техніко-економічні розрахунки свідчать про ефективність процесу співполімеризації сірки та його економічну доцільність. Тому, дослідження гідродинаміки та тепломасообміну процесу співполімеризації сірки з дициклопентадієном (ДЦПД), встановлення оптимальних режимів проведення цього процесу, а відтак, застосування його в технології співполімеризації сірки має велике народногосподарське, економічне та екологічне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планом науково-дослідницької роботи кафедри „Хімічна інженерія та промислова екологія” Національного університету „Львівська політехніка” з проблеми „Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” згідно з науково-технічною програмою Міністерства освіти і науки України, № держреєстрації 0194 U 029586.
Мета і задачі досліджень. Мета дисертаційної роботи – дослідження гідродинаміки та тепломасообміну автокаталітичного процесу спів-полімеризації сірки з органічним ненасиченим вуглеводнем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГІДРОДИНАМІКА ТА ТЕПЛОМАСООБМІН АВТОКАТАЛІТИЧНОГО ПРОЦЕСУ СПІВПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СІРКИ З ДИЦИКЛОПЕНТАДІЄНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок