Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РЕГІОНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РЕГІОНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ
УКРАЇНИ
ОКСЬОМ ІВАН ГРИГОРОВИЧ
УДК 342.922:352.075
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РЕГІОНІ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності Запорізького юридичного інституту МВС України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
заслужений юрист України
Пєтков Валерій Петрович,
Кіровоградський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ, ректор
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Калюжний Ростислав Андрійович,
Національна академія внутрішніх справ України, начальник кафедри теорії держави та права
кандидат юридичних наук, доцент
Калаянов Дмитро Петрович,
Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ, начальник кафедри основ управління та інформаційно-технічного забезпечення ОВС
Провідна установа: Одеський національний університет
ім. І.І. Мечникова, кафедра адміністративного та підприємницького права
Захист відбудеться “30” листопада 2005 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 у Національній академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
 
Автореферат розісланий “26” жовтня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Коваль
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. У зв’язку із змінами в законодавстві, появою нових суспільних відносин відбувається зміна правового статусу органів, котрі здійснюють управлінську діяльність. Адміністративно-правова організація управління є ядром організації діяльності виконавчих органів влади, що регламентується нормами адміністративного права.
Організація та функціонування місцевої політики, як соціального феномену сьогодні знову перебуває в центрі уваги широкого кола українських учених і практиків. Однак сучасна спроба осмислення і реалізації ідей такої політики - всього лише спроба повернення на новому більш високому рівні до однієї з найбільш давніх проблем управління суспільством.
Місцеве (регіональне) управління є однією з найважливіших частин механізму управління, що дозволяє оптимально поєднувати місцеві та загальнодержавні інтереси. Сьогодні держава по-новому починає оцінювати суть проблеми та свої завдання, що випливають із ст. 1 Конституції України, в якій проголошується, що Україна є соціальною державою, політика якої орієнтована на формування умов для гідного життя і вільного розвитку людей. Cоціальний захист населення – один із головних напрямів діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування. В період реформування територіальної системи влади особливий інтерес представляє діяльність місцевих (регіональних) органів по здійсненню управління в різних сферах суспільного життя. Оскільки соціальна функція є головною, визначальною для місцевого (регіонального) управління, то найбільш актуальним є розгляд особливостей здійснення такого управління в соціальній сфері, а також аналізу основних організаційно-правових проблем у зазначеній сфері, успішне вирішення яких дозволить визначити послідовність та ефективність проведення адміністративно - правових реформ у цілому.
Вибір теми дослідження про організаційно-правові засади управління соціальною сферою в регіоні не випадковий. По-перше, потребують критичного аналізу зміни, що відбувались в соціальній сфері, в тому числі їх адміністративно-правове регулювання. По-друге, демократизація суспільних процесів, децентралізація державно-управлінських рішень змінюють парадигму взаємовідносин центру й регіонів, суттєво впливають на діяльність органів виконавчої влади, які здійснюють управління соціальною сферою в регіоні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок