Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАДАСТРОВА БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ

КАДАСТРОВА БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ

Назва:
КАДАСТРОВА БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
511
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки україни
Національний університет „Львівська політехніка”
ГУБАР ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 332.33 : 528.4 : 349.414
КАДАСТРОВА БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ
05.24.04 – кадастр та моніторинг земель
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник : | доктор технічних наук, професор
Перович Лев Миколайович,
Національний університет „Львівська політехніка”, завідувач кафедри кадастру територій, м. Львів
Офіційні опоненти : | доктор технічних наук, професор
Лихогруд Микола Григорович,
Державний комітет України по земельних ресурсах, начальник управління, м. Київ;
кандидат технічних наук
Мельничук Олександр Юрійович,
Національний університет водного господарства та
природокористування, доцент кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики, м. Рівне.
Провідна установа : | Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Міністерства освіти і науки України,
м. Івано-Франківськ
Захист відбудеться „15 квітня 2005 р.” о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.13 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою 79013, Львів-13, вул.С.Бандери,12, ауд.518 ІІ навч. корп.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою 79013, м. Львів, вул. Професорська,1.
Автореферат розісланий „9 березня 2005р.”
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.Г. Савчук
загальна характеристика роботи
Проведення земельної реформи в Україні тісно пов’язано з рішення наукових та практичних задач в сфері регулювання земельних відносин, оцінки міських земель, багатофакторної оцінки земельних ділянок, ведення кадастру та моніторингу земель. Успішне вирішення цих задач повністю залежить від створення нових підходів в області інформаційного та організаційно-технічного забезпечення управління земельними ресурсами, в першу чергу, на територіях великих міст. Дуже важливий аспект дослідження зв’язаний з активним розвитком систем ведення державного земельного кадастру як інформаційної інфраструктури, що забезпечує всіх суб’єктів інформацією про землі та нерухомість, а також захищає права власників та підтримує функціонування ринку нерухомості.
Актуальність теми. Важливе місце в економіці України займає формування ринку нерухомості, що поєднується із вирішенням великої кількості задач правового, соціального, економічного, екологічного, організаційно-технічного характеру.
Урбаністична концентрація населення та вироб-ництва робить міські землі унікальним ресурсом. Становлячи лише два відсотки від загальної площі території України, вони концентрують понад дві третини населення, понад 75% основних промислово-виробничих фондів, близько 95% фінансово-кредитних і науково-дослідних установ; зосереджують основні соціальні, виробничі, інформаційні та управлінські зв'язки. Це створює для користувачів міських земель ви-нятково сприятливі можливості для господарювання та підприємництва. Саме в цьому полягає причина привабливості міст, насамперед великих, що мають могутній багатофункціональний виробничий, науковий та культурний потенціали.
Важливо відмітити ряд специфічних особливостей міських земель та їх особливе значення для економічних відношень. По-перше, міські землі являються важливою складовою міського просторового середовища. По-друге, ці землі суттєво капіталізовані і при цьому вартість капіталу, який створений на земельних ділянках, в багато разів перевищує вартість самої землі. По-третє, ділянки урбанізованих територій мають багатофункціональне призначення, оскільки сучасне місто, особливо його історичне ядро, це скупчення різноманітних видів і форм життєдіяльності людини. По-четверте, міські землі це складна, яка вимагає значних капіталовкладень інженерна інфраструктура багатьох відомств, дорожньо-транспортна мережа різних рівнів, різноманітні комунікації та елементи облаштування територій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КАДАСТРОВА БАГАТОФАКТОРНА ОЦІНКА МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок