Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ИНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ MOHITOPИHГ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НА ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЯХ ТА IНЖEHEPHИX СПОРУДАХ

ИНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ MOHITOPИHГ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НА ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЯХ ТА IНЖEHEPHИX СПОРУДАХ

Назва:
ИНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ MOHITOPИHГ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НА ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЯХ ТА IНЖEHEPHИX СПОРУДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,70 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЧOPHOKIHЬ ВАСИЛЬ ЯКОВИЧ
УДК 528.48: 551.24
ИНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ MOHITOPИHГ
ДЕФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НА
ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЯХ
ТА IНЖEHEPHИX СПОРУДАХ
05.24.01 – Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Баран Петро Іванович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Черняга Петро Гервазійович,
Рівненський державний технічний університет, завідувач кафедри геодезії та кадастру;
кандидат технічних наук, професор Старовєров Володимир Сергійович, Київський національний університет будівництва і архітектури,
професор кафедри інженерної геодезії.
Провідна установа:
Національний університет ”Львівська політехніка“, кафедра інженерної геодезії та кадастру, Міністерство освіти і науки України, м.Львів.
Захист відбудеться ”22”березня 2002 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д  26.056.09 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466 .
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий ”4”лютого 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв
#ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Будівництво і експлуатація населених пунктів та їх інженерної інфраструктури, культурно-історичного середовища, промислових підприємств, об’єктів енергетики, особливо АЕС і ГЕС, транспорту і т.п. вимагає використання територій з надійною геологічною структурою. Але близько 70% територій України, зокрема степової та лісостепової зони займають просадкові лесові грунти, а 4 % перебуває в зоні зсувів та інших нестійких геологічних утворень, що вимагає надійної і постійно оновлюваної інформації про зміни стану земної поверхні та інженерних споруд, особливо про зміни в їх просторовому положенні, які визначають рівень деформаційних процесів.
В комплексі геологічних, гідрогеологічних, геофізичних, геоморфологічних, метеорологічних та інших досліджень важливе місце займають інженерно-геодезичні вимірювання, які дозволяють визначати величину і напрями деформаційних зміщень (горизонтальних і вертикальних), їх швидкість та інші характеристики, забезпечують прогнозування розвитку деформаційних процесів і розробку запобіжних заходів.
Сучасна практика інженерно-геодезичних спостережень за деформаційними процесами вимагає виявлення мінімальних абсолютних зміщень, що підвищує вимоги до точності вимірів, а практична реалізація точних режимних спостережень - застосування новітньої автоматизованої інженерно-геодезичної техніки (супутникові навігаційні системи, електронні тахеометри і нівеліри) та комп’ютерних технологій для оперативного опрацювання результатів вимірювань, моніторингу, підготовки інформаційних та інженерно-технічних рішень. Саме ці питання, пов’язані з дослідженням і впровадженням в практику передових технологій, стали предметом досліджень у дисертаційній роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вирішення проблем, пов’язаних з геодинамічними процесами в геологічному середовищі та інженерних спорудах, особливо на екологічно небезпечних об’єктах, - один з найважливіших факторів забезпечення надійного функціонування населених пунктів, промислових підприємств, об’єктів енергетики, транспорту та інше. Робота виконана в рамках державних, галузевих і науково-дослідних програм на підставі таких документів:
1.
Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ИНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИЙ MOHITOPИHГ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НА ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЯХ ТА IНЖEHEPHИX СПОРУДАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок