Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,52 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
ДЕРГІЛЬОВА ГАЛИНА СЕРГІЇВНА
УДК 657.44: 642.5.024.3/.5
ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ
ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 08.06.04 - бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту Харківського державного університету харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Оспіщев Віктор Іванович,
Харківський державний університет харчування та торгівлі,
проректор з наукової роботи,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту,
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку в промисловості
кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Львівська комерційна академія Укоопспілки України
кафедри бухгалтерського обліку, аудиту.
 
Захист дисертації відбудеться “27” червня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою:
61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою:
61051, Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “23” травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент А.П. Грінько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток в Україні ринкової економіки суттєво змінив середовище функціонування підприємств, зміст їхньої господарської діяльності. У свою чергу, це докорінно змінило ставлення до прибутку на користь зростання його значення в економіці підприємства та країни. Прибуток виступає не тільки джерелом забезпечення внутрішніх потреб підприємств, але й набуває усе більшого значення у формуванні бюджетів, позабюджетних ресурсів та благочинних фондів. Він є головною рушійною силою ринкової економіки, яка забезпечує інтереси держави, власників, персоналу підприємства. Усе це визначає центральне місце і багатогранну роль прибутку в розвитку ринкової економіки, свідчить про його велику суспільну значимість як на макро-, так і на мікрорівнях.
Ринкові умови функціонування підприємств по новому ставлять питання й до процесу управління формуванням прибутку. Особливо актуальне це питання для підприємств громадського харчування, на яких спостерігається тенденція до зниження рентабельності, загострення конкурентної боротьби поряд із низькою купівельною спроможністю населення. Ці обставини вимагають нових підходів до управління фінансовим результатом підприємств громадського харчування. Успішне функціонування системи управління прибутком визначається якістю інформаційного забезпечення. Важливу роль у наданні оперативної облікової інформації відіграє подальше удосконалення бухгалтерського обліку як функції управління. Із впровадженням національних П(С)БО зроблено значний крок до формування законодавчої бази бухгалтерського обліку й удосконаленню його основних принципів. Однак, не можна констатувати, що бухгалтерський облік повною мірою відповідає сформованим вимогам. Керівництво підприємства, у тому числі і громадського харчування, ще не достатньо забезпечено оперативною інформацією й аналітичними даними необхідними для своєчасного прийняття вірних управлінських рішень. Досягнення цих цілей неможливе, зокрема, без розробки нових підходів з удосконалення організації й методики обліку доходів, витрат і фінансового результату підприємств громадського харчування.
На сучасному етапі підприємства харчування не спроможні повною мірою вирішити питання поповнення власних обігових коштів, фінансування капітальних вкладень в основні засоби і постійне використання інновацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок