Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ І ШВИДКОДІЇ ІНФОРМАЦІЙНО- ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ПРОКАТНИХ СТАНІВ

ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ І ШВИДКОДІЇ ІНФОРМАЦІЙНО- ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ПРОКАТНИХ СТАНІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ І ШВИДКОДІЇ ІНФОРМАЦІЙНО- ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ПРОКАТНИХ СТАНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,95 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Суботін Олег Володимирович
УДК 681.518.3:621.771
ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ
ПАРАМЕТРІВ І ШВИДКОДІЇ ІНФОРМАЦІЙНО-
ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ПРОКАТНИХ СТАНІВ
Спеціальність 05.11.16 – інформаційно-вимірювальні системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сагайда Іван Михайлович ,
професор кафедри автоматизації виробничих процесів
Донбаської державної машинобудівної академії,
м. Краматорськ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Боличевцев Олексій Дмитрович,
завідувач кафедри автоматики і радіоелектроніки
Харківського інженерно-педагогічного інституту,
м. Харків;
кандидат технічних наук
Уваров Сергій Вілiйович,
директор АТЗТ “КАТРІС”,
м. Краматорськ.
Провідна установа: Національний технічний університет України “КПІ”
Міністерства освіти і науки України
кафедра автоматизації експериментальних досліджень,
м. Київ.
Захист відбудеться “10” жовтня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 при Донецькому державному технічному університеті за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. I, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного технічного університету за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 2.
Автореферат розісланий “9” вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К11.052.03
кандидат технічних наук, доцент Мокрий Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Раціональне використання металу й економія ресурсів – найважливіші народногосподарські задачі. Їх необхідно вирішувати на всіх етапах металургійного виробництва шляхом достовірного й оперативного контролю за перебігом технологічного процесу.
В Україні на 21 металургійному підприємстві функціонує більш 20 прокатних станів, робота яких усе ще пов'язана зі значними матеріальними втратами. Розрахунки показують, що втрати металу при різанні прокату складають 4…5% від загальної кількості прокатаного металу, що обумовлено інерційністю фотоелектричних вимірювальних каналів виявлення, швидкодія яких складає 0.01...0.05 с. Це дозволяє робити різання з точністю 10 мм тільки при швидкості до 2 м/с. Відповідно до сучасних вимог до інформаційного забезпечення систем контролю технологічних параметрів прокатних станів, обумовлених значним збільшенням швидкостей прокатування (більш 20 м/с) і різки (більш 2.8 м/с), швидкодія засобів первинного контролю повинна бути збільшена до 0.001 с (більш ніж у 10 разів). При цьому точність різу збільшиться до 5 мм, що дасть економію 25…40 тис. тон металу в рік на кожному стані. Більш того, існуючі фотоелектричні вимірювальні перетворювачі аналогового й імпульсного типу при роботі в умовах інтенсивних оптичних і електромагнітних перешкод, забезпечуючи ймовірність появи помилки контролю на рівні 10-3, не відповідають повною мірою вимогам високої перешкодозахищеності і достовірності отримуємої інформації. Це найчастіше призводить до аварійних ситуацій у роботі прокатного стана (забурення, заклинення слябів у виконавчих пристроях, пошкодження устаткування) і, як слідство, до значних матеріальних утрат.
В даний час, підвищення достовірності контролю здійснюється шляхом підвищення потужності сигналу або збільшенням довжини імпульсної послідовності, що збільшує енерговитрати і знижує швидкодію контролю.
Ці обставини обумовили першочергове рішення задач підвищення достовірності вимірювальної інформації і швидкодії інформаційно-вимірювальних систем (ІBС) контролю технологічних параметрів прокатних станів за рахунок застосування системного підходу, що включає розробку методологічних, структурно-алгоритмічних і апаратних засобів підвищення достовірності і швидкодії їхніх вимірювальних каналів із метою підвищення ефективності систем контролю і продуктивності прокатних станів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ І ШВИДКОДІЇ ІНФОРМАЦІЙНО- ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ ПРОКАТНИХ СТАНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок