Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

МЕХАНІЗМИ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,85 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Стойка Андрій Васильович
УДК 061.1:342.5
МЕХАНІЗМИ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
І ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДОНЕЦЬК - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецьку державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор філософських наук, доцент
Заблоцький Віталій Петрович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), професор кафедри соціології управління.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, доцент Мартиненко Василь Миколайович, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), завідувач кафедри державної і кадрової політики;
кандидат наук з державного управління, доцент Братковський Мирон Леонідович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), доцент кафедри філософії та психології.
Провідна установа – Хмельницький університет управління та права, кафедра державного управління та місцевого самоврядування.
Захист відбудеться 19 квітня 2006 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м Донецьк, просп. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015,
м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 14 березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Участь громадськості в управлінні державою – це реальна потреба сучасної України. За роки незалежності відбулося становлення усього плідного розмаїття утворень, що складають так званий “третій сектор” (неприбуткових, недержавних, непідприємницьких організацій). Від розвиненості організацій даного сектору вирішальною мірою залежить те, наскільки повноцінно відбуватиметься процес формування засад громадянського суспільства, наскільки успішним і незворотним буде процес демократизації, наскільки динамічно буде проходити процес інтеграції України у європейські та світові структури тощо.
Важливим аспектом місії “третього сектору” є сприяння залученню громадян до формування і здійснення політики, виявлення та втілення різноманітних громадянських ініціатив, здійснення функцій громадського контролю тощо. Це зумовлює відповідну необхідність вироблення і впровадження адекватної державної політики щодо громадських організацій, налагодження стійких відносин партнерства з ними.
Особливо важливою і актуальною є така політика на регіональному рівні, де головним чином і формуються засади економічної і соціальної політики, де розмаїття регіонів визначається досить значними розбіжностями і специфікою і в той же час складає плідну основу для широкого вибору альтернативних сценаріїв розвитку, апробації різних регіональних стратегій і соціально-економічних експериментів.
Управлінські стратегії взаємодії структур влади із громадськими організаціями повинні будуватись саме із урахуванням того, що розвинена мережа таких організацій – важливий чинник соціально-економічної стабілізації і подальшого стійкого розвитку як регіонів, так і України в цілому.
Вітчизняна наука і практика управління у зв’язку із завданнями трансформації українського суспільства приділяє досить серйозну увагу різним аспектам взаємодії управлінських структур із неурядовими організаціями. Але здебільшого “третій сектор” тлумачиться як “зовнішнє середовище” стосовно системи державних органів. Місцева громадськість як спільнота все ще не сприймається як важливий суб’єкт формування і реалізації стратегії регіонального розвитку, як компетентний і зацікавлений учасник соціально-економічної трансформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок