Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

РОЗВИТОК ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
РОЗВИТОК ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,85 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГУРОВ Ігор Григорович
УДК: 338.49:339.14(477.73)
РОЗВИТОК ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ
АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ
08.00.03 – економіка та управління національним господарством (економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Червен Іван Іванович,
Миколаївський державний аграрний університет
завідувач кафедри організації виробництва та
агробізнесу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гудзинський Олексій Дмитрович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри менеджменту і маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Курносенко Володимир Герасимович,
Одеський державний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту і маркетингу.
Захист відбудеться 19 жовтня 2007 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .806.01 в Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, , конференц зала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий 14 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Протягом останніх років в Україні відбуваються значні політичні, соціальні і економічні перетворення – реформуються відносини власності, створюються нові форми господарювання на селі та незалежні товаровиробники, формується нова інфраструктура аграрного ринку. Для України, яка має вигідне географічне положення і сприятливі природнокліматичні умови, аграрний сектор відіграє особливо велике значення, оскільки він є однією з провідних сфер економіки. Від рівня його розвитку і стабільності функціонування залежить стан економіки і продовольча безпека держави, розвиток зовнішнього і внутрішнього ринків, матеріальний рівень життя населення.
Практичне формування та функціонування ринку передбачає становлення достатньо розвиненої інфраструктури. В той же час слід відмітити, що існуюча інфраструктура в АПК України ще не є досконалою, оскільки знаходиться лише на початковому етапі свого формування, і цей процес проходить досить складно. Функціонуванню інфраструктури на регіональному рівні бракує системності, а сам процес становлення проходить непослідовно і часто з відхиленнями від законодавчих вимог.
Проблема формування і функціонування аграрного ринку та його інфраструктури відносно нова для вітчизняної агроекономічної науки. У цій сфері плідно працюють вітчизняні вчені-економісти, серед яких: В. Андрійчук, В. Бойко, П. Гайдуцький, В. Гончаренко, О. Гудзинський, В. Зіновчук, О. Крисальний, В. Курносенко, М. Малік, О. Могильний, П. Саблук, І. Топіха, В. Топіха М. Хорунжий, І. Червен, Г. Черевко, О. Шпичак та інші.
Проте цілий ряд проблем, пов’язаних з формуванням і функціонуванням інфраструктури, все ж залишається невирішеним. Сучасна економічна наука ще не повністю з’ясувала всі аспекти організації ринкових відносин, послідовність та шляхи досягнення чіткої системності у формуванні інфраструктурних елементів аграрного ринку, регіональні особливості та методи забезпечення їх ефективного функціонування.
Виходячи з вищевикладеного, вважаємо, що формування і ефективне функціонування інфраструктури аграрного ринку – це сьогодні актуальна наукова проблема, вирішення якої вкрай необхідно для здійснення ефективної трансформації сільського господарства України. Науково-теоретичне значення та практична цінність, а також недостатня глибина вивчення проблеми зумовили вибір теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок