Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,00 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
ШУБІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 338.024:669
УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ
МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (переробна промисловість)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національ-ної академії наук України (м. Донецьк) у відділі проблем управління виробництвом.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України
Чумаченко Микола Григорович,
Президія НАН України (м. Київ), радник президії.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Кизим Микола Олександрович,
Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України (м. Харків), директор центру;
кандидат економічних наук, доцент
Панфілова Тетяна Сергіївна,
Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри фінансів і банківської справи.
Захист відбудеться «17» квітня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .151.01 в Інституті економіки про-мисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий «14» березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна підсилює інтеграцію до світогосподарських зв’язків. З метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняних галузей економіки необхідним є підвищення ефективності та технологічного рівня виробництва, якості продукції, що виробляється, а також зміцнення позицій у конкурентній боротьбі. Все це обумовлює необхідність подальшої інтеграції бізнесу та пошуку сучасних форм бізнес-взаємодії промислових підприємств. Як свідчить зарубіжний досвід, сучасні форми співпраці та бізнес-взаємодії об’єднують в єдину мережу управлінські інструменти й ідеологію менеджменту промислових підприємств незалежно від сфери та масштабів діяльності.
Україна істотно відстає в розвитку цього напряму, що й обумовило актуальність обраної теми дослідження. Дане відставання характеризується тим, що на підприємствах фактично відсутні методики застосування системи бізнес-взаємодії. Відомо, що ринок швидкими темпами трансформується, а його структуризація та наповнення призводять до того, що на перший план висуваються товарно-грошові відносини, які доповнені системою бізнес-взаємодії, що сприяє збільшенню ринкової вартості підприємства. Тому, здійснюючи ринкові перетворення, доцільно визначити та проаналізувати передумови, фак-тори, які впливають на динаміку формування та розвитку системи бізнес-взаємодії на промислових підприємствах України, зокрема металургійних.
Розвиток економіки на інноваційній основі об’єктивно сприяє підвищенню конкуренції, особливо на підприємствах, пов’язаних із поставками і подальшою експлуатацією дедалі складніших у технологічному й експлуатаційному відношенні товарів. Зростання конкуренції у свою чергу змушує підприємства формувати систему, що здатна втримувати клієнтів і залучати нових. Крім того, підприємство як економічний суб’єкт у ринкових умовах взаємодіє з іншими суб’єктами, що й визначає міру досягнення встановлених підприємством цілей.
Проблеми системи бізнес-взаємодії та її окремих складових досліджуються у працях Н.М. Абдикєєва, Н. Вудкока, П. Гембла, Я. Гордона, К. Гренрооса, Т.П. Данько, С.В. Ільдеменова, В.Г. Єліферова, Ф. Котлера, В.С. Лісіна, Г. Мінцберга, Д. Ратмела, М. Стоуна, К. Хаксевера, А.-В. Шеєра. Останнім часом в Україні також приділяється значна увага формуванню теорії бізнес-взаємодії на металургійних підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ БІЗНЕС-ВЗАЄМОДІЇ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок