Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОДНОВАЛКОВОЇ ШАХТНОЇ ДРОБАРКИ ДЛЯ МІЦНИХ ПОРІД

МОДЕЛЮВАННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОДНОВАЛКОВОЇ ШАХТНОЇ ДРОБАРКИ ДЛЯ МІЦНИХ ПОРІД

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОДНОВАЛКОВОЇ ШАХТНОЇ ДРОБАРКИ ДЛЯ МІЦНИХ ПОРІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,09 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тарасенко Владислав Адольфович
УДК 622.73: 621.926.32
МОДЕЛЮВАННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ І ОБГРУНТУВАННЯ
ПАРАМЕТРІВ ОДНОВАЛКОВОЇ ШАХТНОЇ ДРОБАРКИ
ДЛЯ МІЦНИХ ПОРІД
Спеціальність 05.05.06 ? “Гірничі машини”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк ? 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент КОНДРАХІН Віталій Петрович, Донецький держаний технічний університет, професор кафедри “Гірничі машини”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор ДВОРНІКОВ Володимир Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини й устаткування”.
кандидат технічних наук, доцент Нечепуренко Михайло Семенович, Донбаський гірничометалургійний інститут, доцент кафедри “Гірничі машини і рудниковий транспорт”.
Провідна установа: Донецький державний науково-дослідний, проектно-конструкторський інститут комплексної механізації шахт (Дондіпровуглемаш), відділ створення і дослідження ГШО для підготовчих робіт і шахтних вентиляторів, Міністерства палива та енергетики України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 13 жовтня 2000 р. о 1200 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.05 у Донецьком державному технічному університеті за адресою: 83000 м. Донецьк, вул. Артема, 58, І уч.к., ауд. 1201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного технічного університету (83000 м. Донецьк, вул. Артема, 58, ІІ уч.к.).
Автореферат розісланий 8 вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д11.052.05
доктор технічних наук, професор М.Р. Шевцов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із найбільш трудомістких і енергоємних технологічних процесів при розробці вугільних пластів є проведення підготовчих виробіток і видача відбитої породи на поверхню. Так, на шахтах України щорічно від проведення і підтримки близько 2900 км підготовчих виробіток видається на поверхню до 70 млн. т гірничої маси. Поряд із цим останнім часом намітилась об'єктивна тенденція підвищення глибини розробки вугільних пластів. При цьому відбувається збільшення перетинів підготовчих виробіток, витрат на їх підтримку та зростання об’єму породи, що видається на поверхню.
Одним із шляхів рішення цієї проблеми є скорочення кількості гірничої породи, що видається на поверхню, за рахунок використання її для часткового або повного закладання виробленого простору. Проведення закладних робіт передбачається суцільною системою розробки вугільних пластів, застосування якої забезпечує зниження початкових капітальних витрат у порівнянні з більш поширеною стовповою системою. При суцільній системі одним із способів охорони штреків є укладка бутових смуг гірничою породою, яка одержана від їх проведення. Використання гірничої породи для закладання виробленого простору є також одним із важливих факторів поліпшення екологічної обстановки в гірничодобувному регіоні. У зв'язку з цим зростає актуальність використання механізованих закладних комплексів при розробці вугільних пластів.
Зниження експлуатаційних витрат при проведенні закладних робіт може бути досягнуто за рахунок застосування трубопровідного гідро- або пневмотранспорту. Проте для його ефективного застосування потрібно дробіння гірничої маси. Тому одним з основних елементів механізованого закладного комплексу є дробильна машина.
Оскільки підготування закладного матеріалу здійснюється в шахті, а в переважній більшості випадків – у безпосередній близькості від забою проведеної гірничої виробітки, однією із вимог є вибухобезпечність конструкції дробарки і процесу дробіння, що не завжди забезпечується традиційними типами дробильних машин. Так саме існуючі вибухобезпечні дробарки мають обмежену область застосування по міцності дробимої породи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ І ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ОДНОВАЛКОВОЇ ШАХТНОЇ ДРОБАРКИ ДЛЯ МІЦНИХ ПОРІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок