Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив поздовжньо–хвильових явищ на інформаційну щільність стрічкових носіїв

Вплив поздовжньо–хвильових явищ на інформаційну щільність стрічкових носіїв

Назва:
Вплив поздовжньо–хвильових явищ на інформаційну щільність стрічкових носіїв
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,98 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Яковенко Михайло Григорович
УДК 534.11+655.3
Вплив поздовжньо–хвильових явищ
на інформаційну щільність стрічкових носіїв
05.02.09 – динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті "Львівська політехніка"
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Кузьо Ігор Володимирович,
Національний університет "Львівська політехніка",
завідувач кафедри "Теоретична механіка".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ярошевич Микола Павлович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри "Теорія механізмів і машин та деталей";
кандидат технічних наук, доцент
Пасіка В’ячеслав Романович,
Українська Академія друкарства (м. Львів),
доцент кафедри "Інженерна механіка".
Захист відбудеться 13 грудня 2007р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, головний корпус, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013,
м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий "12" листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шоловій Ю. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні вимоги до точності відтворення інформації в обсягах, які постійно зростають, потребують поглибленого вивчення динамічних явищ, що відбуваються в носіях. Стрічкові носії широко використовуються в системах реєстрації інформації. З переходом на наноструктурний рівень точності реєстрацій інформації зростає вплив коливальних процесів на якість запису та відтворення. Тому підвищення інформаційної щільності є особливо гострою і актуальною науково-технічною проблемою, пов’язаною з вивченням динаміки транспортування носіїв. До найважливіших задач відносяться аналіз динамічних процесів в стрічкопровідних механізмах сучасного поліграфічного обладнання, принтерів та факсимільних апаратів, напівпрофесійної і професійної аудіо і відеоапаратури та цифрових відеокамер. Теоретичні і експериментальні дослідження показують, що швидкість носія і частотні параметри збурення призводять до суттєвих змін як кількісних, так і якісних характеристик динамічних процесів у місці запису.
Дотепер теоретичні дослідження динамічних процесів у системах, що характеризуються поздовжньою швидкістю руху носіїв, обмежувались стаціонарними режимами роботи через відсутність належного математичного апарату інтегрування диференціальних рівнянь з частинними похідними, які описують динамічний процес.
Широта можливостей, значні перспективи розвитку і недостатня вивченість процесів функціонування стрічкових носіїв інформації свідчать про необхідність дослідження їх динамічних властивостей і створення на основі отримуваних результатів нових методів розрахунку і проектування, а також окреслення перспективних напрямів удосконалення конструкцій срічкопровідних систем.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі теоретичної механіки Інституту інженерної механіки та транспорту НУ “Львівська політехніка” в рамках наукового напрямку кафедри “Дослідження статики і динаміки пружно-пластичних систем”, а також держбюджетних тем МОН України “Дослідження статики і динаміки складних механічних систем при проектуванні і експлуатації великогабаритного обладнання” (реєстраційний номер 0101U000882) та “Дослідження динамічних процесів елементів машин і механізмів з нелінійними пружними характеристиками” (реєстраційний номер 0103U001340).
Мета і задачі дослідження. У дисертації ставиться за мету підвищення інформаційної щільності стрічкових носіїв інформації за рахунок мінімізації впливу їх поздовжніх коливань на точність реєстрації шляхом раціонального добору частотних характеристик збурень і пружних механічних систем, а також забезпечення раціонального співвідношення частотно-контрастних параметрів носіїв візуальної інформації і частотних механічних характеристик.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Вплив поздовжньо–хвильових явищ на інформаційну щільність стрічкових носіїв

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок