Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНОГО КООПЕРУВАННЯ У СПІЛЬНІЙ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНОГО КООПЕРУВАННЯ У СПІЛЬНІЙ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНОГО КООПЕРУВАННЯ У СПІЛЬНІЙ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,50 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
"ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ"
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
 
ЛОБУНЕЦЬ Вікторія Іллівна
УДК 338.436.33:330.322
РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНОГО КООПЕРУВАННЯ
У СПІЛЬНІЙ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник–доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
КРИСАЛЬНИЙ Олександр Васильович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу науково-організаційного
забезпечення
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук
ШКІЛЬОВ Олександр Васильович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри аграрної соціології
та розвитку села |
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
КІСІЛЬ Микола Іванович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу інвестицій
Провідна установа– | Миколаївський державний аграрний університет, Міністерства аграрної політики України |
 
Захист дисертації відбудеться 25 жовтня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3 поверх.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, кім. № 211).
Автореферат розісланий 23 вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан інвестиційного забезпечення агропромислового виробництва України тісно пов’язаний зі створенням ефективного механізму залучення інвестиційних ресурсів вітчизняних та іноземних партнерів у спільну підприємницьку діяльність. Актуальність розвитку інвестиційного процесу посилюється в умовах обмежень в необхідних внутрішніх коштах для вкладання їх у капітал, малопривабливого інвестиційного клімату, незначних обсягів та низької заінтересованості іноземних інвесторів у вкладанні в галузі агропромислового виробництва країни.
Практика залучення різних форм зарубіжних вкладень, зокрема, відкриття кредитних ліній, надання технічної допомоги тощо, довела їх високу вартість і недоцільність застосування. Проблема неефективного використання іноземних капіталів зумовила необхідність дослідження форм інвестиційного співробітництва для виявлення доцільності їх використання в галузях агропромислового виробництва.
Ситуація зумовлює необхідність дослідження шляхів розвитку інвестиційного процесу в напрямі оптимізації вкладень іноземних ресурсів, нарощення матеріально-технічного потенціалу і підвищення ефективності галузей, а також удосконалення економічних відносин вітчизняних підприємців та іноземних інвесторів, поєднання їх потенційних можливостей і забезпечення економічних інтересів в інвестиційному відтворенні галузей агропромислового виробництва.
Існуючі наукові розробки, опубліковані в економічних виданнях, виділяють інвестиційне співробітництво на кооперативних засадах як ефективну форму зовнішньоекономічних зв’язків, спрямовану на активізацію національного інвестиційного потенціалу. Окремі аспекти кооперування вітчизняних та іноземних ресурсів певною мірою висвітлено у працях вітчизняних і зарубіжних учених: М.Бриля, О.Бутенка, О.Вилкової, Н.Жуковської, О.Крисального, Д.Лук’яненка, Ю.Макогона, М.Маліка, Ю.Нестерчук, В.Новицького, Ю.Олейнікова, О.Пестрецової, О.Смірнової, Н.Сумарокова, Н.Томіліна, Л.Торгової, С.Феногіна, Н.Хвалинської, О.Хитрої, Л.Чернишової, А.Туфетулова, М.Шкобаля, О.Шкільова, Н.Якулової та інших. Дослідженням форм зовнішньоекономічних зв’язків у сфері агропромислового виробництва, в тому числі спільних підприємств, займалися В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНОГО КООПЕРУВАННЯ У СПІЛЬНІЙ ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок