Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГІЧНІ особливості підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ПСИХОЛОГІЧНІ особливості підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНІ особливості підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,71 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького

Царьов Юрій Олександрович
УДК 159.98:351.746.1(477)
ПСИХОЛОГІЧНІ особливості
підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
до управлінської діяльності
Спеціальність 19.00.09“
Психологія діяльності в особливих умовах
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Хмельницький – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служби України.
Науковий керівник доктор психологічних наук, професор
САВЧИН Мирослав Васильович,
Дрогобицький державний педагогічний
університет імені Івана Франка,
кафедра психології, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: доктор психологічних наук, доцент
БАРКО Вадим Іванович,
Академія управління МВС України, проректор;
кандидат психологічних наук, доцент
ФЕДОРЧУК Віктор Миколайович,
Кам’янець-Подільський державний університет,
проректор з наукової роботи.
Захист відбудеться 14 ” березня 2008 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (вул. Шевченка, 46, м. Хмельницький, 29003).
Автореферат розісланий “ 8 ” лютого 2008 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент В. М. Гладкова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсивність та динамічність розвитку українського суспільства зумовлюють підвищення не лише освітнього, культурного, а й професійного рівнів розвитку людини, зокрема особистої відповідальності, професіоналізму, активності та комунікабельності особистості. В сучасних умовах все більшого значення набуває покращання якості підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня (ОТР) Національної академії Державної прикордонної служби України (НАДПСУ) до управлінської діяльності (УД). Відповідно до завдань Концепції розвитку ДПС України на період до 2015 року виникає необхідність у проведенні постійних теоретичних і експериментальних досліджень у сфері підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня до управлінської діяльності. Важливою та багатофункціональною ланкою військового управління, без якої неможливе управління діями прикордонних підрозділів, є офіцер оперативно-тактичного рівня, який повинен подолати стереотипи старого управлінського мислення, творчо перебудовувати процеси управлінської діяльності та взаємодії в управлінській системі ДПС, змінити підходи до вирішення поставлених завдань і прийняття управлінських рішень.
У наукових працях, присвячених проблемам підготовки офіцерських кадрів (О.Д.Сафін, В.І.Барко, Д.В.Іщенко, І.ГРадванський та ін.), власне професія військового управлінця висвітлюється як досить складна, специфічна та відповідальна. Вона вимагає від особистості відповідних професійних здібностей, наявності специфічних, властивих лише лідеру, індивідуально-психологічних, соціальних, моральних і духовних рис. Специфіка управлінської діяльності висуває високі вимоги до психологічних характеристик офіцера оперативно-тактичного рівня, від наявності яких залежать не лише успішність його професійної діяльності, а й долі людей, які йому підпорядковані. В окремих публікаціях (О. В. Тимченко, В.А.Татенко, Л.С.Возняк та ін.) в основному розглядаються організаційні та управлінські аспекти процесу вдосконалення підготовки, залишаючи поза увагою такий важливий аспект як психологічні особливості підготовки офіцера ОТР до управлінської діяльності.
Виникнення в управлінських структурах прикордонної служби нових умов ставить перед психологами завдання надання консультаційної допомоги офіцерам ОТР ДПС з метою їх підготовки до УД та підвищення психологічної компетентності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНІ особливості підготовки офіцерів оперативно-тактичного рівня ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок