Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕВОЛЮЦІЯ ПОЛІТИЧНОГО РЕЖИМУ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

ЕВОЛЮЦІЯ ПОЛІТИЧНОГО РЕЖИМУ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Назва:
ЕВОЛЮЦІЯ ПОЛІТИЧНОГО РЕЖИМУ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,27 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Актуальність теми: Для України, як і для будь-якої поліетнічної держав
и, питання національних меншин є перманентно актуальним


ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА
НЕДОКУС Ігор Степанович
УДК: 321.64
ЕВОЛЮЦІЯ ПОЛІТИЧНОГО РЕЖИМУ
РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ
Спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Чернівці – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:доктор політичних наук, професор
Круглашов Анатолій Миколайович,
Чернівецький національний університет
імені Юрія Федьковича,
завідувач кафедри політології та державного управління | Офіційні опоненти: |
доктор політичних наук, професор
Ярош Богдан Олексійович,
Волинський державний університет імені Лесі Українки, завідувач кафедри теорії та історії політичної науки
доктор політичних наук
Долженков Олег Олександрович,
Одеська міська рада,
начальник управління з міжнародних відносин, європейської інтеграції та зв’язків з Одеською діаспорою | Провідна установа | Львівський національний університет імені Івана Франка
Захист відбудеться 03.05.2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д76.051.03 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за адресою: 58012 м. Чернівці, вул. Кафедральна, 2, корп. 14, ауд. 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою: 58012 м. Чернівці, вул. Лесі Українки, 23.
Автореферат розісланий 02.04. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради П. М. Катеринчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Політичні трансформаційні процеси в країнах Центрально-Східної Європи (ЦСЄ) демонструють значну кількість можливостей та моделей розвитку – від успішної інтеграції в європейські структури до формування елементів недемократичних політичних систем. Такі результати системних перетворень у державах регіону зумовлені комплексом надзвичайно складних та глибоких причин, які визначають характер і тенденції політичних процесів у цих країнах.
За таких умов надзвичайно важливим для українського суспільства є досвід політичних та соціально-економічних трансформацій країн, які перебувають у подібних умовах. Республіка Білорусь, безумовно, за своїми історичними, політичними, економічними, соціокультурними, ментальними, геополітичними особливостями є найбільш близькою до України.
Аналіз сучасних процесів формування та функціонування системи влади, становища та умов діяльності інститутів громадянського суспільства, забезпечення прав та свобод громадян демонструє ряд особливостей, які визначають характер політичного режиму Білорусі. Тому вивчення еволюції політичного режиму Республіки Білорусь має важливе значення для розуміння політичних процесів як у цій країні, так і в інших пострадянських державах. Білоруська влада і білоруське суспільство змушені шукати шляхи вирішення назрілих проблем, щоб не опинитись на межі соціально-політичних потрясінь. Відновлення демократичних принципів реалізації державної влади відкриє шлях для розв’язання економічних проблем країни, а визнання білоруської влади міжнародною спільнотою сприятиме входженню держави до світової економічної системи. Разом з тим, варто визнати, що в рамках існуючого політичного режиму в Білорусі не набули розмаху деякі негативні тенденції соціально-економічних перетворень, які характерні для багатьох пострадянських країн, у тому числі й України. Високий рівень соціального захисту та збереження соціальної інфраструктури, порівняно вдала боротьба з корупцією та підтримка вітчизняного виробника, певні успіхи в галузі медицини та освіти можуть стати об’єктом відповідного аналізу представниками української влади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕВОЛЮЦІЯ ПОЛІТИЧНОГО РЕЖИМУ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок