Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АПК (на прикладі підприємств Рівненської області)

ОРГАНІЗАЦІЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АПК (на прикладі підприємств Рівненської області)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АПК (на прикладі підприємств Рівненської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,12 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОНДАРЄВА Тетяна Григорівна
УДК: 338.43.01
ОРГАНІЗАЦІЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ
ПІДПРИЄМСТВ АПК
(на прикладі підприємств Рівненської області)
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського
господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному агроекологічному університеті (м. Житомир) Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
ПОЛІЩУК Микола Петрович,
Державний агроекологічний університет (м. Житомир), завідувач кафедри менеджменту організацій
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
ДІЄСПЕРОВ Володимир Сергійович,
Національний науковий центр,
“Інститут аграрної економіки”,
головний науковий співробітник
доктор економічних наук, доцент
ЧЕРВІНСЬКА Любов Петрівна,
Білоцерківський державний аграрний університет,
доцент кафедри економіки і підприємництва
Провідна установа: | Тернопільська академія народного господарства,
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки, організації та планування в АПК,
м. Тернопіль.
Захист відбудеться 6 липня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 в Державному агроекологічному університеті за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного агроекологічного університету (м. Житомир) Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий 4 червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.П. Якобчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Завдання забезпечення зростаючої участі нашої країни у міжнародному поділі праці та її інтеграція у світову систему господарювання визначили напрям докорінних економічних перетворень у всіх галузях національної економіки, у тому числі в агропромисловому комплексі. Це потребує нових теоретико-методологічних та методичних підходів до впровадження в сільськогосподарських підприємствах систем морального та матеріального заохочення, які б сприяли підвищенню ефективності використання матеріально-технічних та трудових ресурсів.
Існуючі прогресивні системи оплати праці є однією з основних засад побудови таких виробничих відносин в колективі, за яких уможливлюється досягнення високого рівня ефективності праці виробничих підрозділів. Виходячи з цього такі чинники виробничої діяльності як мотивація трудового колективу, продуктивність праці та розмір оплати праці є важливою передумовою досягнення кращих показників економічного розвитку агроформувань. Така ситуація вимагає глибокого та комплексного аналізу організації прогресивних форм та систем оплати праці в сільськогосподарських підприємствах, оскільки вони знаходяться в тісній взаємозалежності з кінцевими результатами господарювання.
Теоретичні і практичні аспекти досліджуваної проблеми знайшли відображення в працях вітчизняних та зарубіжних вчених, а саме: О.А. Аврамчука, П.С. Березівського, Д.П. Богині, О.А. Бугуцького, В.В. Вітвіцького, В.С. Дієсперова, Г.А. Дмитренка, В.В. Зіновчука, А.М. Зелінської, А.М. Кандиби, А.М. Колота, Г.І. Купалової, Е.М. Лібанової, І.І. Лукінова, М.Й. Маліка, В.М. Новикова, В.В. Онікієнка, О.М. Онищенка, В.В. Павленка, М.П. Поліщука, І.В. Прокопи, П.Т. Саблука, І.Х. Степаненка, Л.П. Червінської, Г.В. Черевка, А.А. Чухна, О.В. Шкільова, Л.О. Шепотько та ін. Вони зробили значний внесок у теоретичне обґрунтування і практичне вирішення проблем організації оплати праці в агроформуваннях.
В умовах ринкової економіки та вільної конкуренції, які визначають основні засади функціонування аграрних підприємств, більшого прибутку досягнуть ті сільськогосподарські підприємства, які забезпечать нижчі витрати виробництва, найвищий рівень ефективності власного господарювання шляхом наполегливого впровадження нових, нетрадиційних, специфічних форм трудових відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АПК (на прикладі підприємств Рівненської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок