Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ АНГЛІЙСЬКОГО ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАНУРЕННЯ

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ АНГЛІЙСЬКОГО ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАНУРЕННЯ

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ АНГЛІЙСЬКОГО ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАНУРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,96 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОРНЄВА ЗОЯ МИХАЙЛІВНА
УДК 371.315=111
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ
АНГЛІЙСЬКОГО ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ
НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАНУРЕННЯ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ Олег Борисович,
Дніпропетровський університет економіки і права,
завідувач кафедри прикладної
лінгвістики та методики навчання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПЕТРАЩУК Олена Петрівна,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник
лабораторії навчання іноземних мов
кандидат педагогічних наук, доцент
МІРОШНИЧЕНКО Еліна Валеріївна,
Криворізький економічний інститут Київського
національного економічного університету, доцент
кафедри української й іноземних мов
Провідна установа Харківський національний університет
ім. В.Н.Каразіна, кафедра англійської філології,
Міністерство освіти і науки України, м.Харків
Захист відбудеться 05.10. 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий 01.09. 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Б.Бігич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ
Розвиток ділової активності в Україні спричинив появу підвищеного інтересу та все більшої популярності вивчення ділової іноземної мови. Так, у Програмі з англійської мови для професійного спілкування (2005) зазначається, що створення Європейського простору вищої освіти висуває складні завдання щодо збільшення мобільності студентів, більш ефективного міжнародного спілкування, легшого доступу до інформації тощо, а тому слід розвивати комунікативну компетенцію студентів вищих навчальних закладів (ВНЗ) і ті стратегії, які їм необхідні для ефективної участі в процесі навчання та в тих ситуаціях професійного спілкування, в яких вони можуть опинитися. Сучасними міжнародними освітніми вимогами передбачається, що випускник ВНЗ – рівні С1 та С2 – за рекомендаціями Комітету Ради Європи з питань освіти має володіти іноземною мовою на рівні, достатньому для безперешкодного спілкування із колегами. При цьому робиться наголос на необхідності навчання студентів не англійської мови для загальних цілей, а англійської мови для спеціальних цілей (Н.Ф.Бориско, В.Д.Борщовецька, Н.В.Зінукова, С.С.Коломієць, Е.В.Мірошниченко, О.П.Петращук, Н.С.Саєнко, О.Б.Тарнопольський, С.П.Кожушко, О.М.Устименко, Н.В.Ягельська та ін.).
Саме з цієї причини зараз відбувається активний пошук нових та удосконалення існуючих технологій навчання. Сучасна методика викладання іноземних мов пропонує величезну кількість новітніх моделей викладання, чільне місце серед яких посідає “контент-навчання” (content-learning) (J.Crandall (1992), S.Burger, M.Wesche & M.Migneron (1997), N.Cloud, F.Genesee та E.V. Hamayan (2000) та ін.), і зокрема, занурення (immersion teaching) (J.Cummins (2002), E.Day, S.Shapson (1993), F.Frisson-Rickson, J.Rebuffot (1986) та ін.). Занурення в різних роботах називається “методикою” або “технологією” (P.Calve (1991), D.Horn (1990), R.K.Johnson, M.Swain (1997) та ін.). Приймаючи ці терміни за синоніми, ми в подальшому викладенні сутності роботи будемо використовувати переважно термін “технологія занурення”, оскільки на даному етапі розвитку занурення являє собою систему чітко розроблених принципів і методів та прийомів навчання, що випливають із цих принципів тобто має достатньо виражені риси структурованості, алгоритмічності, технологічності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ АНГЛІЙСЬКОГО ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАНУРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок