Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПТАХІВНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПТАХІВНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПТАХІВНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,58 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ”
Вязовик Світлана Михайлівна
УДК 330.322.1:338.434
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПТАХІВНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.07.02 - економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертація є рукописом.
Робота виконана у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського.
Науковий керівник |
доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Кузубов Микола Васильович, провідний науковий співробітник відділу економіки і політики аграрних перетворень, ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАНУ”.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, член-кореспондент УААН
Юзефович Анатолій Едуардович, провідний науковий співробітник відділу форм і методів господарювання в агропродовольчому комплексі, ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАНУ”, м. Київ;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Кісіль Микола Іванович, завідувач відділу інвестицій, Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН, м. Київ.
Провідна установка | Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, м. Київ.
Захист відбудеться „11” травня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.150.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук в ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАНУ” за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАНУ” за адресою: 01011, м. Київ-11, вул.. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий 6 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.В. Шубравська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Загальносистемна криза в економіці України призвела до різкого зниження виробництва сільськогосподарської продукції, включаючи птахівницьку. Виробництво м'яса птиці і яєць на душу населення в АР Крим у 2004 році в порівнянні з 1990 роком знизилося майже в два рази. При цьому фактичний рівень якісних характеристик галузі не відповідає світовим стандартам. Наприклад, питомі витрати праці на виробництво м'яса птиці в АР Крим нині майже в 1,5 раза вищі ніж в США, а в яєчному напрямку - більше ніж у 2 рази.
Тому нагальною потребою є відродження галузі на якісно новій основі за рахунок створення цілісних птахівницьких комплексів, що мають включати мінікомбікормові заводи, репродуктори, автоматизовані пташники, цехи забою, переробки та охолодження. Це вимагає значних інвестицій з їх матеріалізацією у формі комплексних інвестиційних програм.
В ситуації, що склалася в галузі птахівництва, особливо актуальним стає створення нових механізмів реального інвестування. Забезпечити динамічний розвиток можливо за допомогою вироблення оптимальної стратегії фінансування інвестиційних програм підприємств з урахування факторів ризику, що посилилися в зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації на теренах країни.
Суттєвий внесок в економічну теорію з питань фінансування інвестицій зроблено в наукових працях Беренса В., Бірмана Г., Брейлі Р., Віленського П.Л., Вороновського А.В., Ковальова В.В., Колтинюка Б.А., Крушвица Л., Лівшиця В.Н., Липсиця І.В., Майерса С., Смоляка С.А., Четиркіна Є.М., Шейна В.І.
Провідними вітчизняними дослідниками у вирішенні згаданої проблеми є: Александрова В.П, Бланк І.А., Василик О.Д., Геєць В.М., Даниленко А.І., Гойко А.Ф., Кузнєцова А.Я., Пересада А.А., Прилипко С.І., Савчук В.П., Ушакова Н.М, у тому числі в галузі сільського господарства Кісіль М.І., Лукінов І.І., Онищенко О.М., Пасхавер Б.Й., Трегобчук В.М., Юзефович А.Е. та інші. Але у працях названих дослідників розглядаються, в основному, аспекти фінансування окремих інвестиційних проектів птахівницьких підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ПТАХІВНИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок