Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ (НА ПРИКЛАДІ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ)

ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ (НА ПРИКЛАДІ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ)

Назва:
ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ (НА ПРИКЛАДІ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,79 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ПРИХОДЧЕНКО Людмила Леонідівна
УДК 321.015: 351
ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА НА
РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ (НА ПРИКЛАДІ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ)
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ – 2002
Дисератцією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник – кандидат історичних наук, професор
ЯКУБОВСЬКИЙ Олексій Петрович,
Одеський регіональний інститут
державного управління
Української Академії державного управління
при Президентові України,
проректор – директор.
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор
ГОЛОВАТИЙ Микола Федорович,
Міжрегіональна Академія управління
персоналом, віце-президент;
кандидат наук з державного управління,
РАЧИНСЬКИЙ Анатолій Петрович,
Українська Академія державного управління
при Президентові України, доцент кафедри
державного управління та менеджменту.
Провідна установа – Національний інститут стратегічних досліджень,
м. Київ.
Захист відбудеться 13 червня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 201
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул.Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 11.05.2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За умов інтенсивних демократичних, соціальних, державно-правових перетворень, що відбуваються сьогодні в Україні, істотно змінюється роль держави, її функції, і, відповідно, державно-управлінські відносини, що зумовлює необхідність одночасного вирішення двох взаємопов'язаних завдань: розбудови основ незалежної держави й кардинального реформування політичної сфери та соціально-економічних відносин. Це, у свою чергу, можливо за умови нарощування темпів упровадження адміністративної реформи, невід'ємною складовою якої є реформування системи державного управління. А саме: удосконалення кадрового потенціалу, оновлення потужного й дієздатного політичного лідерства в регіонах, його взаємозв'язку з державним управлінням.
Актуальність визначається послідовною реалізацією в Україні курсу демократичних реформ, об'єктивними процесами розвитку й модернізації суспільства в цілому, переходом від командно-адміністративної до демократичної, правової системи державного управління. Процеси, що розгорнулися в українському суспільстві, усунули монополію КПРС на рекрутування лідерів, створили принципово нову ситуацію у сфері регіонального політичного лідерства. Це об'єктивно зумовило необхідність створення в Україні інституту політичного лідерства.
Значущість теми дослідження також пов'язана з:
·
децентралізацією економічних і соціально-культурних процесів управління на користь регіонів, місцевих органів влади й деконцентрацією управлінських функцій;
· активізацією політичного життя регіонів і розширенням повноважень органів місцевого самоврядування, зростанням їх впливу на формування державної політики, соціально-економічний розвиток держави;
· посиленням ролі й відповідальності регіональних політичних лідерів, їх прагненням до реалізації своїх інтересів;
· зростанням особистісного фактора в процесі прийняття рішень, що вимагає справжніх, а не формальних лідерів на керівних посадах.
Зростання потреби в лідерах, здатних прискорювати процеси побудови демократичного правового суспільства зумовлена тим, що міцність і стабільність країни значною мірою залежить від політичних лідерів на державній службі, оскільки жодна із систем сама по собі ще не може гарантувати зростання й життєдіяльність держави. Отже, домінуючою похідною постає проблема якісного реформування системи підготовки й перепідготовки управлінських кадрів, залучення потенційних лідерів до державного управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ (НА ПРИКЛАДІ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок