Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління фінансовими ресурсами підприємства в умовах реформування податкової системи

Управління фінансовими ресурсами підприємства в умовах реформування податкової системи

Назва:
Управління фінансовими ресурсами підприємства в умовах реформування податкової системи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,11 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ Державний економічний УНІВЕРСИТЕТ
Колесникова Валентина Митрофанівна
УДК 336.22
Управління фінансовими ресурсами
підприємства в умовах реформування
податкової системи
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
 
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор
Дікань Лариса Василівна
Харківський державний економічний університет,
завідувач кафедри аудиту та оподаткування
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна
Харківський державний економічний університет,
проректор з наукової роботи, завідувач кафедри
бізнесу та підприємництва
кандидат економічних наук, доцент
Азаренкова Галина Михайлівна
Харківська філія Української академії
банківської справи Національного банку України,
заступник директора з наукової роботи та
міжнародних зв’язків, завідувач кафедри
обліку і фінансів
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, кафедра фінансів і кредиту, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “30” травня 2002 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “30” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Реформування економічної системи України зумовлює необхідність підвищення ролі фінансового управління як найважливішого елемента загальної системи управління підприємством. У цьому зв’язку виникає практична потреба перегляду підходів щодо питань формування та використання фінансових ресурсів підприємств.
Утім порушення загального процесу відтворення фінансових ресурсів в Україні внаслідок кризових явищ значною мірою ускладнило перебудову підприємствами управління своїми фінансовими ресурсами. Крім того, негативно впливає на ефективність управління фінансовими ресурсами підприємств постійна зміна законодавчої бази в сфері оподаткування. Вказані причини породжують такі негативні наслідки, як спад ділової активності підприємств, тінізація економіки, відтік національних капіталів за кордон, що в цілому призводить до скорочення фінансових ресурсів вітчизняних підприємств. Тому вдосконалювання управління фінансовими ресурсами підприємства набуває особливого значення, є однією з першочергових задач перехідного періоду, яка вимагає невідкладного вирішення.
Питанням дослідження систем управління фінансовими ресурсами підприємств присвячений ряд робіт закордонних і вітчизняних учених-економістів: А. Балабанова, Ф. Беа, І. Бланка, В. Буряковського, Д. Бутакова, Ю. Воробйова, В. Гейця, В. Гриньової, Л. Дікань, Е. Дихтла, І. Зятковського, Ю. Іванова, А. Ковальова, Б. Коласса, Г. Одінцової, В. Опаріна, П. Орлова, В. Пономаренка, О. Пушкаря, Н. Ревенко, К. Сіо, Р. Фатхутдинова, П. Фролова, М. Швайтцера, А. Шеремета, С. Юрія та ін.
Актуальність теми. Вивчення й аналіз опублікованих за даною проблематикою робіт дозволили зробити висновок про те, що питання формування концептуальних і методичних підходів до вирішення задачі управління фінансовими ресурсами підприємства недостатньо розроблені як у науковому, так і в організаційно-практичних аспектах, особливо в умовах реформування податкової системи.
Подальше поглиблення теоретичних і методичних досліджень пов’язане з обґрунтуванням стратегічного підходу до управління фінансовими ресурсами промислового підприємства, з раціональним використанням його фінансових ресурсів, удосконаленням системи оподаткування, управлінням інвестиційними фінансовими ресурсами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Управління фінансовими ресурсами підприємства в умовах реформування податкової системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок