Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВОГНЕСТІЙКІСТЬ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

Назва:
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,81 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ЕЛЬ МУТАССІМ ЛАРБІ
УДК 624.012.3:699.812
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ
КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі залізобетонних та кам'яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Фомін Станіслав Леонідович,
професор кафедри залізобетонних та
кам'яних конструкцій Харківського
державного технічного університету
будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти:
 
доктор технічних наук, професор
Кричевський Олександр Павлович,
професор кафедри залізобетонних
конструкцій Донбаської державної
академії будівництва і архітектури;
Кандидат технічних наук, доцент
Кулєшов Микола Миколайович,
перший проректор з навчальної роботи
Академії пожежної безпеки України.
Провідна установа:
Харківська державна академія
міського господарства, кафедра будівельних
конструкцій Міністерства
освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться " 27 " червня 2001 р. о 12оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.820.02 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий " 27 " травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Єрмак Є. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Монолітні залізобетонні конструкції знайшли широке розповсюдження в будівельній світовій практиці. Під впливом високої температури при пожежі міцність залізобетонних конструкцій знижується, а іноді відбувається їхнє руйнування, у зв'язку з чим забезпечення необхідної межі вогнестійкості залізобетонних конструкцій є однією з найважливіших задач багатьох країн світу.
Гармонізація нормативної бази будівельного комплексу України з Єврокодом привела до переходу на нові види арматури для залізобетонних конструкцій - арматурний прокат (А). Як поводяться нові класи арматури в процесі нагрівання невідомо, у зв'язку з чим поставлена задача експериментального виявлення повних діаграм "s-e" при різних температурах. Необхідна розробка рекомендацій з використання в залізобетонних конструкціях термічно зміцненої арматури класу А500С, що зварюється, і розробка ефективних залізобетонних конструкцій з новими видами арматури класів (А), що працюють в умовах нормальних, підвищених і високих температур, методик їхнього розрахунку.
Актуальність поставленої теми обумовлюється потребою розробки нормативної бази, недостатньою вивченістю роботи статично невизначних залізобетонних конструкцій, у тому числі з новими видами арматури, при підвищених і високих температурах, особливо при впливі високоінтенсивного нагрівання при пожежі, необхідністю розробки нових ефективних конструкцій із забезпеченою межею вогнестійкості, оцінкою залишкової міцності залізобетонних елементів після пожежі.
Обрана тема дисертаційної роботи сприяє вирішенню актуальної для України проблеми профілактики пожежної безпеки і відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки, визначених Верховною Радою України.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалася відповідно до координаційного плану науково-дослідних робіт (міжвузовських наукових і науково-технічних програм) на 1997-1999 роки по держбюджетній темі № 0037 “Розробка посилених залізобетонних конструкцій після впливу технологічних температур і пожежі” і держбюджетній темі №.0060 "Дослідження залізобетонних конструкцій з новими видами термічно зміцненої зварювальної арматури, що працює в умовах нормальних, підвищених та високих температур".
Метою дослідження є удосконалювання методів розрахунку монолітних конструкцій з урахуванням оцінки їхньої вогнестійкості і залишкової міцності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ВОГНЕСТІЙКІСТЬ МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок